2703
2553
عنوان

عذاب وجدان شدید احتیاج به کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1696 بازدید | 122 پست
الان چ راهنمایی میخوای؟ بی تعهدی کردی و تاوانشو داری میبینی همین!  الان فحشت بدیم؟ دعوات کنیم؟ ...

عزیزم قضاوت نکن اون گیر داده به این بدبخت

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسش دوست دختر پیدا کن...یا خونه تون عوض کنید برید شهر دیگه...نه با خودش نه با خانواده شوهرت ارتباط نداشته باش...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
اصلا محلش نده کوچکترین و حرف و شوخی نداشته باش ک اگر خدایی نکرده بقیه فهمیدن متوجه این موضوع باشن ک ...

بیشتر از یک سال محل نمیدم. کتکش زدم تو خیابون. گوشیش رو شکوندم. بلاکش کردم. بدبختی اینه فامیله یکسره هم رو میبینیم

2720

شما که مسول فکر و کار اون نیستی . یه کمکی کردی و تموم شده رفته . دیگه دلیلی نداره بهش جواب بدی .یا گل و هدیه قبول کنی . تهدیدش کن اگه بخواد ادامه بده پیش خانواده ش عنوان میکنی... خودکشی هم کرد بکنه خودش میدونه. شما خودت زندگی داری کم محل بهش بزار تا بی خیالت بشه... حالا هم که خودت میگی عذاب وجدان داری پس بهتر نیست تا کار به جاهای باریک کشیده نشده تمومش کنی؟ 

گفتم گفته بیا با هم خودکشی کنیم. روانیه. گفتم با مشاور قرص میده درست میشی.

بگومن شوهرمودوس دارم تمومش کن همین نبینش باهاش حرف نزن قلت کرده خودکشی میکنه. دوس دخترم خوبه هاپیداکن یکیو

من هنوزم امیددارم که میشه💚برام صلوات بفرستین مهربونا..
2714
واسش دوست دختر پیدا کن...یا خونه تون عوض کنید برید شهر دیگه...نه با خودش نه با خانواده شوهرت ارتباط ...

دوست دختر پیدا کردم ولش کرد. خونه رو چجوری عوض کنم نمیشه. نمیشه نرم خونه مادرشوهر جواب شوهرم رو چی بدم. خانواده شوهرم هم ماه هستن هیچ بهانه ای ندارم

خب اخه غصم میگیره .... انقد اخه ادم بخواد در حق خودش و زندگیش ظلم کنه.... استارتر بذار اصلا خودکشی کنه همش تموم شه ببره تو خاک با خودش 

یا یه تفنگ بدید من همتونو بکشم حالا ک اینطوره 😂😂😂😂😂

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   
2706