2410
2553
عنوان

عذاب وجدان شدید احتیاج به کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1696 بازدید | 122 پست
از خدا کمک بخواه گلم  چند سالتونه هر دو؟  ادامه نده اخرش جز آبروریزی و گناه چیزی نداره&n ...

من ادامه نمیدم چون میرم خونه مادرشوهرم میاد اونجا من رو مبینه یا تو مسافرت ها اذیتم میکنه. خیلی دارم زجر میکشم

یعنی چی که خانواده شوهرت بهت اصرار کردن باهاش صمیمی بشی؟! بعد همونا هم بهت تذکر میدادن ولی شما قبول نمیکردی؟ نمیتونم دلیل این صمیمیتُ درک کنم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من ادامه نمیدم چون میرم خونه مادرشوهرم میاد اونجا من رو مبینه یا تو مسافرت ها اذیتم میکنه. خیلی دارم ...

چند سالتونه هر دو??

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2714
من ادامه نمیدم چون میرم خونه مادرشوهرم میاد اونجا من رو مبینه یا تو مسافرت ها اذیتم میکنه. خیلی دارم ...

کامل باید قطع رابطه کنی. مسافرت که ابدا، خونه ی مادرشوهرت هم وقتی برو که اون نیست

خیلی 

الان چ راهنمایی میخوای؟ بی تعهدی کردی و تاوانشو داری میبینی همین! 

الان فحشت بدیم؟ دعوات کنیم؟؟؟؟؟؟ چ کاری از ما برمیاد 

زمدگی دوتا مردو گند زدی توش و البته زندگی و جوونی خودتم هدر دادی

جای پسره تو خودتو بکش. این نهایته کمکیه من بلدم بکنم

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   

اصلا محلش نده کوچکترین و حرف و شوخی نداشته باش ک اگر خدایی نکرده بقیه فهمیدن متوجه این موضوع باشن ک شما محل نمیدادی اون اقا هم ب مرور سرد میشه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
بگوزندگیمون خراب میشه اگه ادامه بدی خودمومیکشموفلان بزابترسه فراموشش کن خودتم یابراش زن بگیرین یایکی ...

گفتم گفته بیا با هم خودکشی کنیم. روانیه. گفتم با مشاور قرص میده درست میشی.

هیشکدوم.نخواستم توی مثلث عشقی قرار بگیرم😐😂😂😂😂

مثلث عشقی😆😆😆😆😆😆

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

عزیزم تو قطع رابطه کن باهاش و بشدت بی اهمیت باش بهش . هر بلاییم خواست بزار سر خودش بیاره به جهندم بچسب به شوهرت که اگه اینکارو نکنی آخرش تو رسوا میشی نه اون 

2706