2703
2553
عنوان

عذاب وجدان شدید احتیاج به کمک

1696 بازدید | 122 پست

سلام. خواهشن قضاوت و نصیحت نشم فقط راه حل.

من برای کمک کردن به پسر خواهرشوهرم با اصرار خانواده شوهرم باهاش خیلی صمیمی شدم تا دو سال پیش که یهو افسرده شد وقتی پیگیر شدم بهم گفت عاشقم شده و فرداش برام برام گل آورد و گفت غلط کردم تو بشو خواهر نداشتم.. من خیلی جدی نگرفتم چون اون از من 11سال کوچیکتره. من برادر نداشتم اوایل نگاهم به عنوان یه برادر بود و طوری باهاش رفتار میکردم که با پسرهای فامیل ولی اونا فرهنگشون متفاوت بود و خیلی بهم تذکر میدادن و من فکر میکردم اونا اشتباه میکردن که این بزرگترین اشتباه من بود. از یه جایی به بعد به خاطر اختلافاتم با شوهرم مدل دوست داشتنش رو دوست داشتم ولی چون بعد از جریان گل بهم قول داده بود فکر نمیکردم اون هم اینطوری فکر میکنه. بعد که متوجه داستان شدم خیلی تلاش کردم مشاور رفتم. بی محلی کردم ولی فایده نداشت حتی یک بار هم خودکشی کرده و ول کن نیست. من از یه طرف چون بهم تذکر دادن نمیتونم با کسی مطرح کنم. از یک طرف هم اگه رو اعصابش برم میترسم دوباره یه بلایی سر خودش بیاره و از طرفی خودم و مقصر این همه عذابی که تحمل میکنه میدونم به خاطر رعایت نکردن فرهنگ اون خانواده و از طرفی عذاب وجدان میگیرم که چرا باهاش حرف میزنم یا میبینمش و دارم به شوهرم خیانت میکنم. با من مشاوره نمیاد و اصلا تحت هیچ شرایطی نباید شوهرم و خانوادش بفهمن. چی کار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ازطرف شماپیامی که توش علاقه باشه بهش فرستاده شده آیا؟؟؟  یامدرکی چیزی داره ازتون؟

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2714

از خدا کمک بخواه گلم 

چند سالتونه هر دو؟ 

ادامه نده اخرش جز آبروریزی و گناه چیزی نداره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بگوزندگیمون خراب میشه اگه ادامه بدی خودمومیکشموفلان بزابترسه فراموشش کن خودتم یابراش زن بگیرین یایکی پیداکن مخشوبزنه باهاش دوس شه

من هنوزم امیددارم که میشه💚برام صلوات بفرستین مهربونا..
منم یه خاستگار داشتم برادرزاده ی ۱۶سالش میگفت عمومو ول کن بیا زن من شو خوشبختت میکنم😐😐😐😐😐

زن کدوم شدی بالاخره

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2706