1147
1273
عنوان

عذاب وجدان شدید احتیاج به کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1634 بازدید | 122 پست

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

من ادامه نمیدم چون میرم خونه مادرشوهرم میاد اونجا من رو مبینه یا تو مسافرت ها اذیتم میکنه. خیلی دارم ...

کامل باید قطع رابطه کنی. مسافرت که ابدا، خونه ی مادرشوهرت هم وقتی برو که اون نیست

الان چ راهنمایی میخوای؟ بی تعهدی کردی و تاوانشو داری میبینی همین! 

الان فحشت بدیم؟ دعوات کنیم؟؟؟؟؟؟ چ کاری از ما برمیاد 

زمدگی دوتا مردو گند زدی توش و البته زندگی و جوونی خودتم هدر دادی

جای پسره تو خودتو بکش. این نهایته کمکیه من بلدم بکنم

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   
1291
من ادامه نمیدم چون میرم خونه مادرشوهرم میاد اونجا من رو مبینه یا تو مسافرت ها اذیتم میکنه. خیلی دارم ...

اصلا محلش نده کوچکترین و حرف و شوخی نداشته باش ک اگر خدایی نکرده بقیه فهمیدن متوجه این موضوع باشن ک شما محل نمیدادی اون اقا هم ب مرور سرد میشه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
بگوزندگیمون خراب میشه اگه ادامه بدی خودمومیکشموفلان بزابترسه فراموشش کن خودتم یابراش زن بگیرین یایکی ...

گفتم گفته بیا با هم خودکشی کنیم. روانیه. گفتم با مشاور قرص میده درست میشی.

هیشکدوم.نخواستم توی مثلث عشقی قرار بگیرم😐😂😂😂😂

مثلث عشقی😆😆😆😆😆😆

نفرینم پشت سراونایی که سرنوشت زندگیمو عوض کردن...ازتون نمیگذرم هرگز ...هرلحظه ای که ناراحت میشم و بااین اعصاب بهم ریخته وروحیه ی داغونتر  سرپسرهفت هشت ماهه مم حتی دادمیکشم  هرلحظه ای که میبینم از صدبرابر ازخودم کمتراش عقب موندم توهمه چیز    هرلحظه که حسرت میخورم برگردم به گذشته و و و و نمیشه !!!!  همون لحظه ها نفرینم پشت سرتون    خداازتون نگذره  من که نگذشتم

عزیزم تو قطع رابطه کن باهاش و بشدت بی اهمیت باش بهش . هر بلاییم خواست بزار سر خودش بیاره به جهندم بچسب به شوهرت که اگه اینکارو نکنی آخرش تو رسوا میشی نه اون 

1307
الان چ راهنمایی میخوای؟ بی تعهدی کردی و تاوانشو داری میبینی همین!  الان فحشت بدیم؟ دعوات کنیم؟ ...

😐تسلط خواهرم😂😂

اولین باری که تو وان حموممون دراز کشیدم،لامصب انقد باکلاس بود میخواستم رگمو بزنم!!!  

واسش دوست دختر پیدا کن...یا خونه تون عوض کنید برید شهر دیگه...نه با خودش نه با خانواده شوهرت ارتباط نداشته باش...

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
اصلا محلش نده کوچکترین و حرف و شوخی نداشته باش ک اگر خدایی نکرده بقیه فهمیدن متوجه این موضوع باشن ک ...

بیشتر از یک سال محل نمیدم. کتکش زدم تو خیابون. گوشیش رو شکوندم. بلاکش کردم. بدبختی اینه فامیله یکسره هم رو میبینیم

1267

شما که مسول فکر و کار اون نیستی . یه کمکی کردی و تموم شده رفته . دیگه دلیلی نداره بهش جواب بدی .یا گل و هدیه قبول کنی . تهدیدش کن اگه بخواد ادامه بده پیش خانواده ش عنوان میکنی... خودکشی هم کرد بکنه خودش میدونه. شما خودت زندگی داری کم محل بهش بزار تا بی خیالت بشه... حالا هم که خودت میگی عذاب وجدان داری پس بهتر نیست تا کار به جاهای باریک کشیده نشده تمومش کنی؟ 

گفتم گفته بیا با هم خودکشی کنیم. روانیه. گفتم با مشاور قرص میده درست میشی.

بگومن شوهرمودوس دارم تمومش کن همین نبینش باهاش حرف نزن قلت کرده خودکشی میکنه. دوس دخترم خوبه هاپیداکن یکیو

واسش دوست دختر پیدا کن...یا خونه تون عوض کنید برید شهر دیگه...نه با خودش نه با خانواده شوهرت ارتباط ...

دوست دختر پیدا کردم ولش کرد. خونه رو چجوری عوض کنم نمیشه. نمیشه نرم خونه مادرشوهر جواب شوهرم رو چی بدم. خانواده شوهرم هم ماه هستن هیچ بهانه ای ندارم

1290