2703
2553
نه گلم اولین بار دقیقا تو تقاطع دوفرمون زدم،ولی انصافا چه دوفرمونی بود حیف شد😂😂😂😂ولی استرس نداشت ...

با شوهرم میریم تمرین ولی اون بدتر هولم میکنه😔همش میگه تند برو عجله کن چقد کندی

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
با شوهرم میریم تمرین ولی اون بدتر هولم میکنه😔همش میگه تند برو عجله کن چقد کندی

به هیچ وجه با کسی نرو.حتی اگه حرفی هم نزنن وجودشون استرسه خخخ.فک میکنن خودشون شوماخرن😒

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به هیچ وجه با کسی نرو.حتی اگه حرفی هم نزنن وجودشون استرسه خخخ.فک میکنن خودشون شوماخرن😒

دقیقا😂😂

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
2720
😘انشالله بهترین نتیجه رو بگیری عزیزم.هم شما هم استارتر هم تمام رانندگان آینده😍

مرسی عزیزم😘😘😘😘

قبلش تمرین کرده بودی؟من چند هفته پیش آیین نامه دادم قبول شدم میترسم واسه شهری برم استرس دارم

نه فقط اون ده جلسه رو رفتم زير نظر مربي ياد گرفتم، قبل اون هيچوقت پشت فرمون ننشسته بودم، شما هم ميتوني عزيزم💪🏻

نه فقط اون ده جلسه رو رفتم زير نظر مربي ياد گرفتم، قبل اون هيچوقت پشت فرمون ننشسته بودم، شما هم ميتو ...

مرسی گلم😍😍