2410
2553
عنوان

طرز تهیه خورش قرمه سبزی عالی

261 بازدید | 17 پست

دستور پخت خورشت قرمه سبزی🍲

اول كودک را خوابانده و به سراغ کیسه برنج می‌روید و به تعداد نفرات برنج برميداريد، برنج را خیسانده و به سراغ تلفن ميرويد و شماره منزل پدرشوهر را میگیرید... ☎️

با مهربانی با مادرشوهر خود حرف زده و از ناهارش میپرسید اتفاقا ناهار منزل پدرشوهر امروز خورشت قرمه سبزی است😋

کمی لطافت به صدای خود افزوده و میگویید خوش به حالتون مادرشوهر علی القاعده میپرسد شما ناهار چی دارید...؟

شما میگویید هیچی فقط برنج خیسوندم.... 

خانومای آشپز دقت داشته باشید که 'هیچی' رو غلیظ گفته و گرنه باید همان برنج خالی رو بخورید😑

طبق غریزه مادری در اینجا مادرشوهر تعارف میکند که بیایید اینجا،  شما مدرسه بچه ها رو بهانه کنید و بگویید حیف....😥

دقت کنید که اینجا باز هم حیف را باید کشیده ادا کنید😓

مادرشوهر میگوید اگر کسی بود براتون ميفرستادم....😇

در این موقع بلافاصله خداحافظی کرده و با همسر خویش تماس بگیرید و بگویید نميدانم مادرت چه کارت داره آخه از صبح احوالت رو میپرسه دارم نگران میشم😀

طبق عادت شوهر مرخصی ساعتی گرفته و شتابان به سمت منزل بابا میرود! مادر در عمل انجام شده قرار گرفته و شما صاحب یک قابلمه کوچک خورشت قرمه سبزی میشوید

سریع برنج را پخته و ماست را درکاسه بریزید... ناهار آماده است😍😋

تا آموزش فسنجان خواهر شوهر خدانگهدار🖐😂

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
وای ازدوروز پیش ساییده شدیم تلگ رام زده نی نی سایت زده .چیه مگه این شورشو درنیارین مرسی .واه😤😤&nbs ...

ببخشید من خواهرشوهرم فرستاد😂😂😂

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2714
مال من میگه برنجو من درست میکنم قورمه سبزیش با تو

منو مادرشوهرم میومد تازه عروسی کرده بودم اونا شیش هفت نفر ما دونفر میگفت مثلن ناهار چی داری برا مام بزار 😨😨😨😨نمیگفت دونفرین بیایین پایین خودسو مینداخت رو ما اونهمه آدم تازه عروس 😕😕

2706