1265
1273
عنوان

طرز تهیه خورش قرمه سبزی عالی

222 بازدید | 17 پست

دستور پخت خورشت قرمه سبزی🍲

اول كودک را خوابانده و به سراغ کیسه برنج می‌روید و به تعداد نفرات برنج برميداريد، برنج را خیسانده و به سراغ تلفن ميرويد و شماره منزل پدرشوهر را میگیرید... ☎️

با مهربانی با مادرشوهر خود حرف زده و از ناهارش میپرسید اتفاقا ناهار منزل پدرشوهر امروز خورشت قرمه سبزی است😋

کمی لطافت به صدای خود افزوده و میگویید خوش به حالتون مادرشوهر علی القاعده میپرسد شما ناهار چی دارید...؟

شما میگویید هیچی فقط برنج خیسوندم.... 

خانومای آشپز دقت داشته باشید که 'هیچی' رو غلیظ گفته و گرنه باید همان برنج خالی رو بخورید😑

طبق غریزه مادری در اینجا مادرشوهر تعارف میکند که بیایید اینجا،  شما مدرسه بچه ها رو بهانه کنید و بگویید حیف....😥

دقت کنید که اینجا باز هم حیف را باید کشیده ادا کنید😓

مادرشوهر میگوید اگر کسی بود براتون ميفرستادم....😇

در این موقع بلافاصله خداحافظی کرده و با همسر خویش تماس بگیرید و بگویید نميدانم مادرت چه کارت داره آخه از صبح احوالت رو میپرسه دارم نگران میشم😀

طبق عادت شوهر مرخصی ساعتی گرفته و شتابان به سمت منزل بابا میرود! مادر در عمل انجام شده قرار گرفته و شما صاحب یک قابلمه کوچک خورشت قرمه سبزی میشوید

سریع برنج را پخته و ماست را درکاسه بریزید... ناهار آماده است😍😋

تا آموزش فسنجان خواهر شوهر خدانگهدار🖐😂

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279
وای ازدوروز پیش ساییده شدیم تلگ رام زده نی نی سایت زده .چیه مگه این شورشو درنیارین مرسی .واه😤😤&nbs ...

ببخشید من خواهرشوهرم فرستاد😂😂😂

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1320

من قورمه سبزیهای مادرشوهرمو دوس ندارم😷😷😷🤢🤢🤢

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   
مال من میگه برنجو من درست میکنم قورمه سبزیش با تو

منو مادرشوهرم میومد تازه عروسی کرده بودم اونا شیش هفت نفر ما دونفر میگفت مثلن ناهار چی داری برا مام بزار 😨😨😨😨نمیگفت دونفرین بیایین پایین خودسو مینداخت رو ما اونهمه آدم تازه عروس 😕😕

1226

مال من تا ساعت 12 میگه دیر نشده خودت بپز از ساعت 12 میگه فرحناز هم هست بعدش من که برم فرحناز با اون شکم گنده و سه تا بچه شو و شوهر هیچ نخورده اش یه کم برنج خالی سهم من میشه و باید ظرفها بشویم و فرحناز و شوهرش چند تا تیکه بار خودم و شوهرم کنند پس نخواستم برنج خالی خودم میخورم خر من از کره گی دم نداشت نه مادری دارم نه مادر شوهری     

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست