2410
2553
عنوان

بیایدعکس بازی

81 بازدید | 11 پست

ازچشماتون عکس بفرستین👁👁👁

زن هرچقدر هم که بزرگــــ شودهمـــسر شودمــادر شودمادربزرگــــ شوددرونش هنوز هم “دختــــری” کوچک چشم انتظار است انتظار میکشد برای لــوس شدن،محبتـــ دیدن،دستی میخواهد برای نوازش،و چشمی برای ستــــایش مهم نیست چند سالـــــه شدی زن که باشی،دنیایت هنوز صورتیستــــــ💄📿👢💍👗👠👛💞

من همش تو عکسایی که از خودم گذاشتم چشامو خط زدم بنابراین تنها قسمتی که نمیتونم بذارم اونه😁😁

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب ازهرجاتون دوست دارید عکس بزارید!😂😂😂البته منظورم فقط صورته هابدبرداشت نشه

زن هرچقدر هم که بزرگــــ شودهمـــسر شودمــادر شودمادربزرگــــ شوددرونش هنوز هم “دختــــری” کوچک چشم انتظار است انتظار میکشد برای لــوس شدن،محبتـــ دیدن،دستی میخواهد برای نوازش،و چشمی برای ستــــایش مهم نیست چند سالـــــه شدی زن که باشی،دنیایت هنوز صورتیستــــــ💄📿👢💍👗👠👛💞
2714
چ چشمای شهلایی نازی دارم

چشم شهلاهای قبل تو سوتفاهم بود 😂😂

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....

بچه ها تاپیک بزنم بیاید عکس بذارم یا نه 😀؟

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
خب ازهرجاتون دوست دارید عکس بزارید!😂😂😂البته منظورم فقط صورته هابدبرداشت نشه

😂😂 🏃