1147
1292
عنوان

بیایدعکس بازی

81 بازدید | 11 پست

ازچشماتون عکس بفرستین👁👁👁

زن هرچقدر هم که بزرگــــ شودهمـــسر شودمــادر شودمادربزرگــــ شوددرونش هنوز هم “دختــــری” کوچک چشم انتظار است انتظار میکشد برای لــوس شدن،محبتـــ دیدن،دستی میخواهد برای نوازش،و چشمی برای ستــــایش مهم نیست چند سالـــــه شدی زن که باشی،دنیایت هنوز صورتیستــــــ💄📿👢💍👗👠👛💞

من همش تو عکسایی که از خودم گذاشتم چشامو خط زدم بنابراین تنها قسمتی که نمیتونم بذارم اونه😁😁

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(نجيب_زاده).دلم از تماشای چشمای تو یه حسی مثلِ پرگرفتن گرفت، چشای تو تا پیش چشم منه مگه میشه این حالُ از من گرفت، تمام وجودم رو هر ثانیه، تو دریای فکر تو حل میکنم، نگاه کن واسه اینکه تو بامنی چجوری خدارو بغل میکنم😭♥️ بیشترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریاد ها و حماسه ها، چرا که هیچ چیز در کنار من از تو عظیم تر نبوده است..که قلبت چون پروانه ای،  ظریف و کوچک و عاشق است🌱💚😌   

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1279

خب ازهرجاتون دوست دارید عکس بزارید!😂😂😂البته منظورم فقط صورته هابدبرداشت نشه

زن هرچقدر هم که بزرگــــ شودهمـــسر شودمــادر شودمادربزرگــــ شوددرونش هنوز هم “دختــــری” کوچک چشم انتظار است انتظار میکشد برای لــوس شدن،محبتـــ دیدن،دستی میخواهد برای نوازش،و چشمی برای ستــــایش مهم نیست چند سالـــــه شدی زن که باشی،دنیایت هنوز صورتیستــــــ💄📿👢💍👗👠👛💞
چ چشمای شهلایی نازی دارم

چشم شهلاهای قبل تو سوتفاهم بود 😂😂

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
1307

بچه ها تاپیک بزنم بیاید عکس بذارم یا نه 😀؟

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
خب ازهرجاتون دوست دارید عکس بزارید!😂😂😂البته منظورم فقط صورته هابدبرداشت نشه

😂😂 🏃