2726

بیایید جوک بزاریم بخندیم

جوک مورد تایید نی نی سایت وگرنه تاپیک می ترکه منم باهاش میترکم اسم هیچ مسئولی و شخصی نباشه

شوخی مذهبی با امامان نباشه

میدونید دیگه😜😜😜😜😜

پس دیگه ای نزارید فقط جوک و لطیفه

دلم گرفته

ببینم چه کار میکنیدا😄😄😄😄😄

زن و شوهر و مادرشوهر داشتن تلویزیون میدیدن،

زنه گفته حالم خوب نيست میرم اتاقم دراز بکشم، بعد از کمی شوهر، از مادرش اجازه میگیره بره سری به زنش بزنه....

برگشتنش طول کشید و زیپ شلوارش باز بود!!!

مادرش پرسید، حال زنت چطور بود؟

گفت یکمی سرفه میکرد و تبش بالا بود، دواش رو دادم و انشاالله بهتر میشه.

مادرش گفت، الحمدلله، پسر حالا دره داروخانه رو ببند تا دکتر سرما نخوره😶😂

🆔 @chaneleshadi

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل جنگ بود، زن به شوهرش میگه باید بری کولر بخری

میره تعاونی بهش میگن باید سه ماه بری جبهه؛

طرف میره جبهه اسیر میشه بهش میگن چه پیامی برای خانوادت داری؟

میگه: فقط به گل نسا بگید خنک شدى عَن خانوم؟😂😂

🆔 @chaneleshadi

2728

الان خیلی این مورد قبول نی نی سایته؟😶😑

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

نه_به_عدسی#   

قبل از عملیات هضم و خوردن شوهر غذا را در دستشویی ریخت

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2706