2726
یکی بیاد منو بگیره از وقتی که شنیدم قراره آمپول بزنم دارم میمیرم😨😨

هههههه جای من باشی چی.یه عالمهههههه امپول زدم برا ای وی اف تو شکم.بازو.پا.الانم سی تا داده باز هر روز بزنم.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویتامین k.باید قبل از عمل سه تا بزنم😭😭😭😢😢😢

چه عملی داری عزیزم؟؟؟

آمپول اصلا استرس نداره گلم چیزی که نیست

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2728
هههههه جای من باشی چی.یه عالمهههههه امپول زدم برا ای وی اف تو شکم.بازو.پا.الانم سی تا داده باز هر رو ...

یاخداااااااا😱😱😱تو دل شیر داری خواهر.من باشم غش میکنم

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
چه عملی داری عزیزم؟؟؟ آمپول اصلا استرس نداره گلم چیزی که نیست

عمل بینی عزیزم.۱۰ساله که آمپول نزدم.از بچگی میترسیدم شدیییید

یاخداااااااا😱😱😱تو دل شیر داری خواهر.من باشم غش میکنم

ای خواهرررررر ببین روزگار با ادم چه میکنه.درد روحی که دارم.ده برابر امپولهاست

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

بسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ وَ تَوَكَّلْتُ عَلَى اللَّهِ

اِنَّهُ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ

اِنَّ اللَّهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْئٍ قَدْراً 

اَللّهُمَّ اجْعَلْنى فى كَنَفِكَ وَ فى جِوارِكَ وَاجْعَلْنى فى اَمانِكَ وَ فى مَنْعِكَ.

بنام خدا و به يارى خدا و توكل كردم بر خدا كه براستى هركه توكل كند بر خدا او برايش بس است براستى خدا برساند فرمانش را و قرار داده خدا براى هر چيز اندازه اى خدايا قرار ده مرا در كنف خود و در جوار خود و قرارم ده در امان و حفظ خودت.

ای خواهرررررر ببین روزگار با ادم چه میکنه.درد روحی که دارم.ده برابر امپولهاست

ان شالله که به زودی یه نی نی خوشگل وتپل مپل تو بغلت میگیری😍😍😍😍

عمل بینی عزیزم.۱۰ساله که آمپول نزدم.از بچگی میترسیدم شدیییید

ای جان مبارکت باشه گلم

نه بابا بیخیال. اینقدر آمپول راحته که بعد به خودت خندت میگیره که استرسشو داشتی

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706