2726

من با کوچکترین صدا داد فزیاد استرس میگیرم. حتی مطب دکتر هم که میگیرم چنان استرس و تپش قلب میگیرم که خدا میدونه.چکارکنم راهکاری هست  دعایی هست آیا  زندگیم یا استرس میگذره  کلا هم منفی نگرم همش یه مرگ فکر میکنم  دوتا هم بچه دارم. 

🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطورم

سرشار از استرسم

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2728

منم همین جوریم.کاریش نمیشه کرد.یکم خودت باید خودتو اروم کنی.اطرافیانم مهمن.من بیشتر از جانب شوهرمم هست.وقتی خوبه دنیا بهم بریزه من خوبم.یکم عصبی میشه منم استرس میگیرم

ورزش خیلی تاثیر داره

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
یکی بیاد منو بگیره از وقتی که شنیدم قراره آمپول بزنم دارم میمیرم😨😨

نه نه نترس

آمپول چی هست؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

منم کلا ادم استرسی هستم😤

به یکی زنگ بزنم جواب نده فک میکنم حتما مرده یا تصادف کرده یا ...

همش.نگران بچه مادر پدرمو شوهرمم..اصن نگرانی عزیزام ولم نمیکنه😲😭

✨🌠good mood comes from inside
منم همین جوریم.کاریش نمیشه کرد.یکم خودت باید خودتو اروم کنی.اطرافیانم مهمن.من بیشتر از جانب شوهرمم ه ...

چه قشنگ بود امضات

2706