1147
1273

من با کوچکترین صدا داد فزیاد استرس میگیرم. حتی مطب دکتر هم که میگیرم چنان استرس و تپش قلب میگیرم که خدا میدونه.چکارکنم راهکاری هست  دعایی هست آیا  زندگیم یا استرس میگذره  کلا هم منفی نگرم همش یه مرگ فکر میکنم  دوتا هم بچه دارم. 

اهل گیلانغرب نیستم. هرچی نام کاربری میزدم قبول نمیکرد آخر سر اینو که زدم تایید شد. .

منم همینطورم

سرشار از استرسم

دوستان، اختلالات روانی را جدی بگیرید. بدبینی شدید، عصبی بودن، عقده مند بودن و..... اینها همه درمان دارند. درمان این حالات روحی، به نفع خود شماست.  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

منم همین جوریم.کاریش نمیشه کرد.یکم خودت باید خودتو اروم کنی.اطرافیانم مهمن.من بیشتر از جانب شوهرمم هست.وقتی خوبه دنیا بهم بریزه من خوبم.یکم عصبی میشه منم استرس میگیرم

ورزش خیلی تاثیر داره

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
یکی بیاد منو بگیره از وقتی که شنیدم قراره آمپول بزنم دارم میمیرم😨😨

نه نه نترس

آمپول چی هست؟

دوستان، اختلالات روانی را جدی بگیرید. بدبینی شدید، عصبی بودن، عقده مند بودن و..... اینها همه درمان دارند. درمان این حالات روحی، به نفع خود شماست.  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

منم کلا ادم استرسی هستم😤

به یکی زنگ بزنم جواب نده فک میکنم حتما مرده یا تصادف کرده یا ...

همش.نگران بچه مادر پدرمو شوهرمم..اصن نگرانی عزیزام ولم نمیکنه😲😭

من اینقد بی حوصله ام که شما حرف بعدیتم درسته😏😒
1334
منم همین جوریم.کاریش نمیشه کرد.یکم خودت باید خودتو اروم کنی.اطرافیانم مهمن.من بیشتر از جانب شوهرمم ه ...

چه قشنگ بود امضات

1308
یکی بیاد منو بگیره از وقتی که شنیدم قراره آمپول بزنم دارم میمیرم😨😨

هههههه جای من باشی چی.یه عالمهههههه امپول زدم برا ای وی اف تو شکم.بازو.پا.الانم سی تا داده باز هر روز بزنم.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
ویتامین k.باید قبل از عمل سه تا بزنم😭😭😭😢😢😢

چه عملی داری عزیزم؟؟؟

آمپول اصلا استرس نداره گلم چیزی که نیست

1280