2726

یه حشره های خیلی ریز تقریبا سبز رنگ میبینم دور و بر گلام.اینا چی ان؟باید چیکار کنم که نباشن؟ضد قارچم اگه اطلاعات دارین بهم معرفی کنین مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شته‌زده‌،‌گلتو‌با‌اب‌سرد‌بشور‌‌راه‌هوارم‌براش‌باز‌بزار‌مث‌پنجره،جای

گرم‌نزارش‌وسریعا‌برو‌گلخونه‌بگوشته‌زده گلم‌سم‌‌میده‌بهت‌،گلت‌‌اسمش‌چیه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2728

گل شمارو نمیدونم چه گلیه و تا چه حد حساسه اما گلای خودم وقتی شته میگیره با یکم مایع ظرفشویی و اب میشورم بعدم با اب ابکشی میکنم.دلیل شته ام واقعا نمیدونم

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫
شته‌زده‌،‌گلتو‌با‌اب‌سرد‌بشور‌‌راه‌هوارم‌براش‌باز‌بزار‌مث‌پنجره،جای گرم‌نزارش‌وسریعا‌برو‌گلخونه‌بگو ...

رو گیاهام نیس.یکی دوبار رو صفحه گوشیم‌یه حشرات خییییییلی ریز دیدم که همسرم میگه حتما بخاطر گل و گیاهاس.یکی از گلام البته قارچ زده.ضد قارچ چی باید بگیرم براش؟☹

چجوری از بین میرن و اصلا دلیلش چیه؟

‌اول‌ازین‌ک‌شته‌‌مث‌بیماریه واگیر‌داره‌ممکنه‌از‌گیاه‌دیگه‌ای‌گیاهتون‌‌‌بیمار‌شده‌باشه‌از‌طریق‌

هوای‌‌‌بیرون‌شته‌زده‌باشه‌به‌گلتون

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
‌اول‌ازین‌ک‌شته‌‌مث‌بیماریه واگیر‌داره‌ممکنه‌از‌گیاه‌دیگه‌ای‌گیاهتون‌‌‌بیمار‌شده‌باشه‌از‌طریق‌ هوای ...

رو گلام نیس.رو صفحه گوشیم دیدم دوبار.همسرم میگه حتما بخاطر گلاس.میترسم گلام خراب شن

رو گیاهام نیس.یکی دوبار رو صفحه گوشیم‌یه حشرات خییییییلی ریز دیدم که همسرم میگه حتما بخاطر گل و گیاه ...

البته‌تابستونا‌هوا‌ک‌گرم‌میشه‌یه حشرات‌‌خیلی‌ریزی‌تو‌خاک‌گلا

پیدا میشه‌ک‌تو محیط‌خونه‌میشه‌دیدشون‌‌گیاهو‌باید‌بزاری‌هوا

ازاد،بعد ‌واسه‌اون‌گیاهم‌برید گلخونه‌‌طبق‌‌نوع‌گلتون‌بهتون‌ضد‌

قارچ‌میده

البته‌تابستونا‌هوا‌ک‌گرم‌میشه‌یه حشرات‌‌خیلی‌ریزی‌تو‌خاک‌گلا پیدا میشه‌ک‌تو محیط‌خونه‌میشه‌دیدشون‌‌ ...

میذارمشون تراس پس.مرسی عزیزم

میذارمشون تراس پس.مرسی عزیزم

خواهش میکنم

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوتنه بانکه در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی، تکثیر کاکتوس و شناختآفات گل و گیاه آپارتمانی ،علت رشد نکردن سانسوریا و پا جوش نزدن آن قرار داره همچنین داخل سایتشون آموزش انواع ساخت تراریوم های  کاکتوس و در بسته و آبی وجود داره. خوبی این سایت اینه کهمشاوره گل و گیاه به صورت آنلاینو مستقیم با متخصصان گل و گیاههستش. حتما به سایتشون سر بزنید