1421
1389

یه حشره های خیلی ریز تقریبا سبز رنگ میبینم دور و بر گلام.اینا چی ان؟باید چیکار کنم که نباشن؟ضد قارچم اگه اطلاعات دارین بهم معرفی کنین مرسی

شته‌زده‌،‌گلتو‌با‌اب‌سرد‌بشور‌‌راه‌هوارم‌براش‌باز‌بزار‌مث‌پنجره،جای

گرم‌نزارش‌وسریعا‌برو‌گلخونه‌بگوشته‌زده گلم‌سم‌‌میده‌بهت‌،گلت‌‌اسمش‌چیه

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

گل شمارو نمیدونم چه گلیه و تا چه حد حساسه اما گلای خودم وقتی شته میگیره با یکم مایع ظرفشویی و اب میشورم بعدم با اب ابکشی میکنم.دلیل شته ام واقعا نمیدونم

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫
1432
شته‌زده‌،‌گلتو‌با‌اب‌سرد‌بشور‌‌راه‌هوارم‌براش‌باز‌بزار‌مث‌پنجره،جای گرم‌نزارش‌وسریعا‌برو‌گلخونه‌بگو ...

رو گیاهام نیس.یکی دوبار رو صفحه گوشیم‌یه حشرات خییییییلی ریز دیدم که همسرم میگه حتما بخاطر گل و گیاهاس.یکی از گلام البته قارچ زده.ضد قارچ چی باید بگیرم براش؟☹

چجوری از بین میرن و اصلا دلیلش چیه؟

‌اول‌ازین‌ک‌شته‌‌مث‌بیماریه واگیر‌داره‌ممکنه‌از‌گیاه‌دیگه‌ای‌گیاهتون‌‌‌بیمار‌شده‌باشه‌از‌طریق‌

هوای‌‌‌بیرون‌شته‌زده‌باشه‌به‌گلتون

‌اول‌ازین‌ک‌شته‌‌مث‌بیماریه واگیر‌داره‌ممکنه‌از‌گیاه‌دیگه‌ای‌گیاهتون‌‌‌بیمار‌شده‌باشه‌از‌طریق‌ هوای ...

رو گلام نیس.رو صفحه گوشیم دیدم دوبار.همسرم میگه حتما بخاطر گلاس.میترسم گلام خراب شن

رو گیاهام نیس.یکی دوبار رو صفحه گوشیم‌یه حشرات خییییییلی ریز دیدم که همسرم میگه حتما بخاطر گل و گیاه ...

البته‌تابستونا‌هوا‌ک‌گرم‌میشه‌یه حشرات‌‌خیلی‌ریزی‌تو‌خاک‌گلا

پیدا میشه‌ک‌تو محیط‌خونه‌میشه‌دیدشون‌‌گیاهو‌باید‌بزاری‌هوا

ازاد،بعد ‌واسه‌اون‌گیاهم‌برید گلخونه‌‌طبق‌‌نوع‌گلتون‌بهتون‌ضد‌

قارچ‌میده

1394
البته‌تابستونا‌هوا‌ک‌گرم‌میشه‌یه حشرات‌‌خیلی‌ریزی‌تو‌خاک‌گلا پیدا میشه‌ک‌تو محیط‌خونه‌میشه‌دیدشون‌‌ ...

میذارمشون تراس پس.مرسی عزیزم