2726

براش مسواکی کایلی

آره خیلی کیفیتش خوبه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

Mac دارم خوبه

البته بغير از رژ گونش بفيش انچنان استفاده اي نداشته واسه من

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اسنس  راضی ام

اوپراجان تو تاپیکم تگ تون کردم نیومدین  

راستی چون تاپیک درمورد لوازم ارایشی داشتین میشه چن تا سوال دیگه بپرسم؟

من برای یک ارایش روزانه و معمولی برای پوست خشک و تناژ زرد،چ کرمی بگیرم خوبه؟کرم پودر یا بی بی کرم یا چی؟

برای ارایش روزانه یا در حد مهمونی میخوام

اوپراجان تو تاپیکم تگ تون کردم نیومدین     راستی چون تاپیک درمورد لوازم ارایشی داشتین ...

سلام

متوجه نشدم تگ کردین

ب ب کرم خوبه ولی دیر روی پوست میشینه

کرم پودر اسنس خیلی سبکه 

البته پمپی هاش

بهترین کار اینه که اول کرم مرطوب کننده بزنی 

بدون چربی باشه

بعد روی لک ها و جوش ها کانسلیر یا کرم پودر غلیظ بزن و محو کن

بعد از یک ربع  کرم پودر سبک بزن 

😁
سلام متوجه نشدم تگ کردین ب ب کرم خوبه ولی دیر روی پوست میشینه کرم پودر اسنس خیلی سبکه  البت ...

کرم دور چشم خوب بهم معرفی میکنید واینکه روزانش خوبه یا واسه شب؟

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
ترنجان و مدیلن جفتشون برند های خوبی هستمد

حدود قیمتش عزیزم چنده

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
2706