2733
2734

با قهوه مخلوط میکردی 

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال اومدم رنگ روشن گذاشتم موهام 😕😕 

خوشم نیومد گفتم حنا بزارم شاید تیره بشه 😣😭😭😭 

بعد رنگ انگار منو آنشرلی رو از وسط نصف کردی 

😢😢😢 داداشم ی سره میگفت عه آنشری دختری با موهای قرمز 😕😕 .بعدش رفتم پر کلاغی کردم 😢😢

خوشبحال اونایی که خدا انقد دوسشون داره که هیچ به آرزوهاشون نه نمیگه 🙁
علتش چیه؟؟؟ 

نمیدونم والا مامانم میگه بخاطر ضخامت مو

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2731

اسی چقد به موهات زدی؟چقدر از پودرو درست کردی؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2738
هنوز نشستم گفتم بزارم بمونه چون من موهام دیررنگه

پس بعدا خواستی بگی چی شد لایکم کن

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
پس بعدا خواستی بگی چی شد لایکم کن

سلام موهامو شستم اون قسمت که مشکی بود قهوه ای کم رنگ شد اون قسمت هم که رنگ داشت مسی خوشرنگ شد شوهرم خیلی خوشش اومد البته من موهام دیر رنگ وفره بعد سه ساعت و نیم اینجوری شد اما موهای دخترم که صاف و نازکه با حنای خالی بعد دوساعت قهوه ای قشنگی شد

سلام موهامو شستم اون قسمت که مشکی بود قهوه ای کم رنگ شد اون قسمت هم که رنگ داشت مسی خوشرنگ شد شوهرم ...

مرسی خبر دادی عزیزم مبارکت باشه 

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...