2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من نرفتم ولی تلوزیون دیدم😁

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

قیمت لباس برند اونجا به صرفه هست و کیفت عالی 

خیلی جای دیدنی نداره دریاچه وان برو 

مواد غذایی و آب معدنی حتما از فروشگاه بخر ارزونتر هس تا مغازه و دست فروش 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2714
اره خیلی چون وان تا شهر ما ۲ ساعته ولی الان ۱ ساله دیگه‌مثل قبل نیس قیمت ها ینی فرقی با اینجا نداره ...

شهر شما کجاس ؟ اونجا جوری هست بتونیم بریم خودمون هتل بگیریم . یعنی با تور نریم . اینگلیسی یه کم بلدم ولی ترکی اصلا 

پس فقط واسه خرید خوبه ؟  

اره البته من پارسال رفتم از قیمتای الان خبر ندارم لیر الان گرونتر شده ولی بازم کیفیت و قیمت از اینجا بهتره 

کلا دوتا خیابون اصلی داره ک بیشتر اونجا خرید میکنن یکیش کاظیم کارا بود اگه اشتباه نکنم اون یکیو یادم نیس ولی تخفیفها واقعیه مث اینجا نیس ما اشتباه کردیم با قطار رفتیم اگ تا مرز بری و از اونجا با تاکسی بری زودتر میرسی ولی گرونتره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
شهر شما کجاس ؟ اونجا جوری هست بتونیم بریم خودمون هتل بگیریم . یعنی با تور نریم . اینگلیسی یه کم بلدم ...

ما ارومیه شما از کجا میایین

اره لازم نیس حتما با تور برین شهر زیاد بزرگی نیس که به مشکل بر بخورید

نه تو خرید تو فروشگاه هاش و کارکنان فروشگاهشون زیاد انگلیسی بلد نیستن 

نمیدونم اون قیمت هایی که شما تصور میکنین چطوره ولی‌قیمت ها مثل پارسال و سال های قبل نیس مناسب باشه خیلی

❤Che khobe ke daramet
ما ارومیه شما از کجا میایین اره لازم نیس حتما با تور برین شهر زیاد بزرگی نیس که به مشکل بر بخورید ...

چرا با تور ؟ 

2706