2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
استرس دارم خیلی 😣

سخت نگیر هرچی سخت بگیری بدتره.باید پیشه یه ادم کار بلد میرفتی

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

استارتر رنگ کردی عکسشو بزار منم لایک کن 😘😘😘

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
سخت نگیر هرچی سخت بگیری بدتره.باید پیشه یه ادم کار بلد میرفتی

من ک نمیشناسم کی کارش خوبه خواستم برم سالن لی لی رضایی ک مسخره ها جواب ندادن بینم چقد در میاد و کی برم

اگه پولش برات مهم نیست پیج سارا صانعی و نگاه کن

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
من ک نمیشناسم کی کارش خوبه خواستم برم سالن لی لی رضایی ک مسخره ها جواب ندادن بینم چقد در میاد و کی ب ...

کدوم شهری؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین