2726
عنوان

عکس کادوهای تولدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 72 پست
مامانم بره سر كوچه به مرداي فاميل زنگ ميزنه ميگه زنم اونجاست؟

وای خاک عالم 🤤🤤🤤🤤🤤ولی خب میدونی کسی حرفاشو باور نمیکنه عزیزم میدونن دست خودش نیست  

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
چرا من عکسی نمیبینم😑

عزیزم میزارم پاک میکنم بمون تو تایپک تا الان دوتا گذاشتم

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه استارتر جان

خوشگلا یه سر به تاپیکم آخرم بزنید بخدا واجب که انقدر التماس میکنم چرا اندازه ۳ دقیهبرای  کسی که احتیاج به کمک داره وقت نمیذارید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم
2728
عزیزم میزارم پاک میکنم بمون تو تایپک تا الان دوتا گذاشتم

سیم ثانیه ای چرابرمیداری😶

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
وای خاک عالم 🤤🤤🤤🤤🤤ولی خب میدونی کسی حرفاشو باور نمیکنه عزیزم میدونن دست خودش نیست  

اره ولي بي ابرو عالم شدم

من و مادرم هم داريمم افسرده ميشيم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعام کنین خدا به دعای شما گوش میده

عروسکه خوشگله😍

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
شرمنده استارتر تقصير من شد

نه عزیز دلم این چه حرفیه

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟
2706