2726
عنوان

عکس کادوهای تولدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 72 پست
خب این بدبینی ها ازکجا نشات میگیره؟؟؟ فیلم نگاه میکنه ؟ ماهواره ؟ اطلاعاتی ازاین بیماری ندارم

نه ماهواره نداريم

فيلم اصلا نگاه نميكنه 

نميدونم از كجاست دارو هم جواب نداد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعام کنین خدا به دعای شما گوش میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شرایط سختیه. ولی ببخشید فکر نکنم فقط این بیماری باشه...شاید ایشون از نظر ذهنی مشکل پیدا کرده& ...

خوب بيماري ذهنيه ديگه

ميشه پارانوئيد دارو جواب نميده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
میفهمم چی میگی چقدررررررر سخته ادم از عزیز ترین فرد زندگیش اینارو بشنوه😔😔😔

مامانم بره سر كوچه به مرداي فاميل زنگ ميزنه ميگه زنم اونجاست؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چراپدرتو نفرین میکنی .خدا لعنت کنه اون کسی رو که پدرت رو به این حال وروز رسونده .شاید پدرومادرش باها ...

پدر مادرش تو ٣سالگي مردن

خودمونم نميدونيم چرا اينجوريه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب بيماري ذهنيه ديگه ميشه پارانوئيد دارو جواب نميده

منظورم اینه ک عقلش شاید آسیب دیده 

نمیدونم اطلاعی دراین مورد ندارم

من خودمم آدم شکاکی هستم وای نه تا این حد

خدایا ینی منم سنم بره بالا ایجور میشم😔

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

بچه ها دیدین میشه ین که بدونم

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

هنوز هستااااااا

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟
هنوز هستااااااا

چرابرمیداری من ندیدم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
استارتر بذار بازم عگس

گلم اخه هیچکس عکس العمل نشون نمیده که

چرابرمیداری من ندیدم

دوباره میزارم هزیزم حالا بعدیارو ببین

2706