2726
عنوان

عکس کادوهای تولدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها دیدین گذاشتم

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

اولی که مجسمه بودو دیدین بقیه رم بزارم

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

الان بعدیو میزارم

درسته پدرتون بیماره اما فکر کنم پدر تو زندگیهامون باشه اما بد باشه مریض باشه اما فقط باشه 

مريض داريم تا مريض

حرفايي كه به من و مادرم ميزنه سنگ رو اب ميكنه

داره زندگيمو ميپاشونه

به شوهرم ميگه زنت خرابه

به من ميگه معشوقه مامانت براش شكلات مياره 

اونجاي مامانت فلان شده خيلي ميره ميده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعام کنین خدا به دعای شما گوش میده
مريض داريم تا مريض حرفايي كه به من و مادرم ميزنه سنگ رو اب ميكنه داره زندگيمو ميپاشونه به شوهرم م ...

خب این بدبینی ها ازکجا نشات میگیره؟؟؟ فیلم نگاه میکنه ؟ ماهواره ؟ اطلاعاتی ازاین بیماری ندارم

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
مريض داريم تا مريض حرفايي كه به من و مادرم ميزنه سنگ رو اب ميكنه داره زندگيمو ميپاشونه به شوهرم م ...

میفهمم چی میگی چقدررررررر سخته ادم از عزیز ترین فرد زندگیش اینارو بشنوه😔😔😔

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

چراپدرتو نفرین میکنی .خدا لعنت کنه اون کسی رو که پدرت رو به این حال وروز رسونده .شاید پدرومادرش باهاش بدی کردن یا روحی وروانی آزارش دادن شاید مشکل از پدربزرگت ریشه داشته باشه و.....

تاپيك قبلم گفتم دوس داشتي بخون

عزیزم شرایط سختیه.

ولی ببخشید فکر نکنم فقط این بیماری باشه...شاید ایشون از نظر ذهنی مشکل پیدا کرده 

البته با عرض پوزش

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2706