1345
1273
عنوان

عکس کادوهای تولدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1418 بازدید | 72 پست
هنوز هستااااااا

چرابرمیداری من ندیدم

📛مضحک تر از فمنیستهای غربی این فمنیست/مسلمان های ایرانی اند.باز اون بنده خداها زن رو در تساوی مطلق با مرد میگیرن و وقتی میگن مثلا من اختیار طلاق رو میخوام دیگه دنبال مهریه و شیربها و نفقه هم نیستند،12 ساعت کار تراکتوری هم مثل یک مرد میکنندو وقتشون جایی غیر از آرایشگاه میگذره!!
استارتر بذار بازم عگس

گلم اخه هیچکس عکس العمل نشون نمیده که

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

چرا من عکسی نمیبینم😑

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
چرابرمیداری من ندیدم

دوباره میزارم هزیزم حالا بعدیارو ببین

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟
1350
مامانم بره سر كوچه به مرداي فاميل زنگ ميزنه ميگه زنم اونجاست؟

وای خاک عالم 🤤🤤🤤🤤🤤ولی خب میدونی کسی حرفاشو باور نمیکنه عزیزم میدونن دست خودش نیست  

برا مامان شدنم یه صلوات میفرستین؟؟😍😍
چرا من عکسی نمیبینم😑

عزیزم میزارم پاک میکنم بمون تو تایپک تا الان دوتا گذاشتم

با اجازه استارتر جان

خوشگلا یه سر به تاپیکم آخرم بزنید بخدا واجب که انقدر التماس میکنم چرا اندازه ۳ دقیهبرای  کسی که احتیاج به کمک داره وقت نمیذارید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم
1334
عزیزم میزارم پاک میکنم بمون تو تایپک تا الان دوتا گذاشتم

سیم ثانیه ای چرابرمیداری😶

📛مضحک تر از فمنیستهای غربی این فمنیست/مسلمان های ایرانی اند.باز اون بنده خداها زن رو در تساوی مطلق با مرد میگیرن و وقتی میگن مثلا من اختیار طلاق رو میخوام دیگه دنبال مهریه و شیربها و نفقه هم نیستند،12 ساعت کار تراکتوری هم مثل یک مرد میکنندو وقتشون جایی غیر از آرایشگاه میگذره!!
وای خاک عالم 🤤🤤🤤🤤🤤ولی خب میدونی کسی حرفاشو باور نمیکنه عزیزم میدونن دست خودش نیست  

اره ولي بي ابرو عالم شدم

من و مادرم هم داريمم افسرده ميشيم

دعا كنين كنكور قبول بشم زندگيم عالي ميشه

اخی 

اسی چند سالته عروسک برات اوردن 

عروسکت بانمکه

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
1308

عروسکه خوشگله😍

شرمنده استارتر تقصير من شد

نه عزیز دلم این چه حرفیه

1331