1147
1292

شوهرم میخادپذیرش کالج ازکانادابگیره،درموردشهریه وهزینه واینکه اجازه کارداره یه چیزایی مشاورگفته میخام بپرسم دقیقاشهریه هاچجوریه وامکان اقامت بعدازتحصیل هست یانه

عجب دنیایی،بدترشده ازمادرشوهر😒

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
چه حوصله ای دارین همینجا زندگیتونو بکنید  انگار قرارهای چند سال زنده باشیم اینهمه هیاهو رو به ...

البته طرزفکرشماهم محترمه ولی این مساله برای من خیلی مهمه

من تحصیلی مهاجرت کردم اروپا. شما باید از کسی سوال کنید که با قوانین مهاجرت کانادا کاملا آشنا باشه. چون اینکه بعد از تحصیل، همسرتون می تونند اقامت بگیرند یا نه بسته به قوانین کانادا داره. مثلا سوئد که من هستم با گرفتن دکترا به شرطی که حقوق از سوئد دریافت کنید و مالیات بدین می تونید اقامت بگیرید.

در مورد شهریه هم، باید برید داخل سایت دانشگاه مد نظر و این اطلاعات را مستقیم خودتون بگیرید. معمولا میزان شهریه نوشته شده...

من تحصیلی مهاجرت کردم اروپا. شما باید از کسی سوال کنید که با قوانین مهاجرت کانادا کاملا آشنا باشه. چ ...

مرسی،عزیزم برای هزینه شهریه میشه همزمان کارکردوپرداخت کرد؟یالزومابایدازیه جاساپورت مالی بشه؟

مرسی،عزیزم برای هزینه شهریه میشه همزمان کارکردوپرداخت کرد؟یالزومابایدازیه جاساپورت مالی بشه؟

این هم باز بستگی به قوانین اون کشور داره. بعضی کشورها، اجازه کار با ویزای تحصیلی میدن و بعضی نه. یا مثلا به خود شخص اجازه میدن و به همسر نه.

معمولا نیاز هست که مدرکی نشون بدین که حتما  قادر به پرداخت شهریه هستید، حتی در صورتی که کار پیدا نکنید.‌..

شما باید خودتون برین داخل سایت مهاجرت کانادا و این اطلاعات را بخونید و فقط به وکیل وابسته نباشید. همه این اطلاعات را خودتون راحت می تونید پیدا کنید.

1281

ببینید دوست عزیز اگه خیلی عجله دارید بهترین و سریع ترین راه دانشگاست( ترجیحا تو مقطع ارشد) که در این صورت همسرتون فقط ۲۰ ساعت در هفته اجازه ی کار دارن، و این کار پاره وقت کمک چندانی به پرداخت شهریه نمیکنه(ولی شما بعنوان پارتنرشون با گرفتن ویزای کار اجازه ی کار تمام وقت دارید).از این روش حداقل ۳ ماهه و حداکثر ۶ ماهه وارد کانادا میشین.

اما روش اکسپرس انتری که متمرکز روی سطح زبان متقاضیه خیلی برای ما به صرفه تره ... فقط باید صبر داشته باشید تا به سطح زبان مطلوب برسید.

در زندگانی را که گل نگرفته اند!  
ببینید دوست عزیز اگه خیلی عجله دارید بهترین و سریع ترین راه دانشگاست( ترجیحا تو مقطع ارشد) که در این ...

مرسی ازجواب،من خودم دارم شروع میکنم فوق دیپلم بخونم ومدرک آیلتس دارم مدرک فنی وسابقه کارم دارم،الان واقعاگیجم که چجوری اقدام کنم،تحصیلی یاکاری!بامدرک فنی یاصبرکنم فوق دیپلمموبگیرم

مگه چند سالشونه که میخوان از کالج پذیرش بگیرن؟ مجاب کردن آفیسر تو این مورد کار سختیه. البته رشته ها ...

۳۱سالشه،پذیرش برای مدرک فنی میخاد،چون شنیدیم به کارای فنی زودترویزامیدن واقامت

مرسی ازجواب،من خودم دارم شروع میکنم فوق دیپلم بخونم ومدرک آیلتس دارم مدرک فنی وسابقه کارم دارم،الان ...

تحصیلات همسرتون چیه؟

ببینید اگه اکسپرس انتری بخواید شرکت کنین اینا رو لازم دارین: آیلتس( L8,R7,S7,wr7) 

حداقل ۳ سال سابقه بیمه مرتبط با رشته تحصیلی تون

سن تون اگه زیر ۳۰ باشه امتیاز خوبی میگیرین.

تحصیلات هرچه بالاتر باشه امتیازتون بیشتر میشه.

1226
تحصیلات همسرتون چیه؟ ببینید اگه اکسپرس انتری بخواید شرکت کنین اینا رو لازم دارین: آیلتس( L8,R7,S7,w ...

همسرم داروسازه،خودم اگه بخام پذیرش دانشگاه بگیرم،مقطع فوق دیپلم امکانش هست؟

پس رشته ی همسرتون تجربیه (که با شرایط من فرق میکنه و ممکنه حتی با پذیرش کالج شون موافقت شه اما نه رشته ی فنی، مرتبط با رشته ی تحصیلی شون)

در مورد مقطع فوق دیپلم اطلاعاتی ندارم متاسفانه ( احتمالا امکان معادل سازی براتون هست ولی مقطع لیسانس هزینه اش دوبرابر مقطع ارشده) با وکیل مشورت کردید؟

پس رشته ی همسرتون تجربیه (که با شرایط من فرق میکنه و ممکنه حتی با پذیرش کالج شون موافقت شه اما نه رش ...

وکیل نه،ولی مشاوره گرفتیم ازدفترای مهاجرت هرکدوم یه چیزی میگن،شماکجاهستین عزیزم؟خواهش میکنم بهم بگو محتمل ترین راه برای مهاجرت کدومه،هرکشوری،من خودم تازه میخام برم دانشگاه ،حرفه های فنی کارای آزاد تحصیل کدومش بهتره

من تا هفته ی دیگه پرواز دارم.

روش تحصیلی و انتخاب کردم و همسرم ویزای کار گرفتن( که روزی هزار بار میگم کاش همسرم تحصیل میکرد و من کار، استعداد همسرم تو تحصیل خیلی بیشتر  از منه)

من جای شما باشم تحصیلی اقدام نمیکنم. همسرتون متقاضی اصلی بشن برا اکسپرس انتری کانادا و فقط سعی کنن نمره آیلتس شون رو تا حد ممکن بالا ببرن. صد درصد نمره ی آیلتس شما هم امتیازتون رو بالا میبره.

من تا هفته ی دیگه پرواز دارم. روش تحصیلی و انتخاب کردم و همسرم ویزای کار گرفتن( که روزی هزار بار می ...

خوش بحالت،همسرتون به عنوان همراه شماویزای کارگرفتن؟

1280