1147
1292
عنوان

میگن جنینی ک سقط میشه پری ها میبرن بزرگش میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 76 پست
ایشالله سلامت بغلش کنی عزیزم خواست خداهرچی باشه همونه بی احتیاطی نکن مواظب خودت باش

مرسي هلو جان😍

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...٢ سال منتظرت بودم ...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

پری با ملائکه فرق داره

هیچ کسی در جهان ،…. هیچ کسی در جهان ،…. ارزش این رو نداره که انسان زندگی خود را بخاطر او خراب کنه …. بخاطر دیگران می شود ساخت ،…… اما بخاطر هیچکس نمی شود خراب کرد …(دکتر فرهنگ هولاکویی) 
1291

منم سقط داشتم گریه میکردم تا سه ماه  بعدش خداپسرمو داد بهم 

بله شنیدم توتلویزیون که اون دنیا اون بچه ی سقط شده دم دربهشت میایسته میگه تامادرم نیاد نمیرم توبهشت فرزندان پسرغلمان و فرزندان دخترحوری اند و توبهشت میمونند همیشه

بچه هایی که خودمون سقطشون کردیم چی☹اونا هم اون دنیا به دادمون میرسن؟

وای راست میگی منم یکی ۶ هفته سقط کردن من همیشه,تصور میکنم جلوی در جهنم با چشمای اشکی وایستاده و گریه میکنه,و بخدا شکایت منو میکنه,اگر زنده بود الان ۵ سالش بود

من تااخرین لحظه قلبش میزد،دلم نمیخواست ازدستش بدم،کاش اون لحظه یه بوسش میکردم دلم داره پرمیکشه،خیلی ...

من شنیدم برای مادر تو بهشت جا نگه میدارن منظور بهشتیشون حتمیه

بگو ک نیستی فقط ، خدای جا نمازها ...بگو ک چاره سازی و خدای چاره سازها 😔 
1307
مسخرم نکنین،دلم گرفته حالم بده

منم شنیدم بچه ایی که میمیره میگه نمیرم توی بهشت تا پدر و مادرم بیان

بگردم برای خودم 😭😭باید راز عشقم نسبت به تو رو با خودم دفن کنم❤❤😭😭🙏🙏لطفا برای ارزو های همه و من صلوات بفرست😘😘😘😘
1267
1280