2726
عنوان

بچه ها من اصلا نمیدونم کی باردار شدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 3909 بازدید | 144 پست
چون شیر میدم قاطی پاتی پریود میشم.مسافرتم میرفتم قرص میخوردم. کلا چندوقت بود ریخته بود بهم

الهی پس بچه هات شیر ب شیر شدن.اشکال نداره پیش میاد بچتم سالمه بخودت الکی استرس نده.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان ولی ۹هفتمه طبق سونو واژینال و سونو قلب

اشکالی نداره

بعضی بچه ها رشدشون سریعه

منم بچم همینجوری بود

هر سونویی که میرفتم هی جلوتر میگفتن سنشو😂😂😂

تو تاریخ پریودتو بگیر

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
میخوام بدونم.تو مخمه.... میخوام ببینم مقصر چه گزبنه ای بوده.شوهرم یا خودم😂😂😂

حالا هرکی

تو بنداز گردن اون😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
پس اوت پریودی که با قرص خوردن شوم حساب نیس چون من الان ۹هفتمه

ای خداااا بیامممم بزنمت

چرا دیگه با همون حساب کن

بچت رشدش جلوعه ماشالا

وقتی پریود شدی حتی با قرص ینی حامله نبودی

[QUOTE=94099013]ای خداااا بیامممم بزنمت چرا دیگه با همون حساب کن بچت رشدش جلوعه ماشالا وقتی پریود شد ...

یه نفس عمیق بکش

بچه اولت چند وقتشه؟؟

پس اوت پریودی که با قرص خوردن شوم حساب نیس چون من الان ۹هفتمه

تو کار به اون نداشته باش از زمان اخرین پریودت بارداری حساب میشه !اگه بهت گفتن ۹ هفته احتمال اینکه ۱ هفته رو تو سونو سن جنین زیاد زده هست !!اخه نمیشه که پریود بشی ولی باردار باشی

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
اخیییییی منم موقع امتحانای ترم اولم فهمیدم حامله ام😁😁😁قربونش بشم اونقد مسخره بازی دراوردیم چقد خو ...

وااای من فکر میکردم فقط مال منو لک لک اورده😂😂😂الان بچم تکون هم میخوره اونوقت تا سونو رفتم بعد باورم شد حاملم😉

⚘خدایا شکرت❣
یه نفس عمیق بکش بچه اولت چند وقتشه؟؟

مربا جون سلام

از صبح دیدمت تو سایت

عکس پسرتو قبلا دیدم شاید پارسال

میشه عکس الانشو بزاری 

دلم میخواد ببینمش

اون عکسه رو دیدم که بی بی چک بود و عکس پسرتم بعدش بود 

😍

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2706