2726

من ۲۵ سالمه و خیلی بیش از حد جدی و سرسخت و مغرورم که میدونم این اصلا خوب نیست برای همین تا الان دوست پسر نداشتم تو دوران دانشگاهم خیلی سنگین برخورد میکردم خواستگارامم تا الان خیلی بی دلیل رد کردم همیشه دنبال یه عشق بودم نه خواستگار

اما یه مدتیه تو محیطی قرار گرفتم که خیلی با آدمای مختلف معاشرت میکنم

خلاصه اولین دوست پسرم رو سه ماه پیش تجربه کردم اولین قرار بایه مرد تو زندگیم همون موقع بود من خیلی احساساتی ام اونم هم موزیسین هست و هم شاعر از روز دوم که باهام حرف میزد شروع کرد به یه کم بی ادبی حرف زدن که بعد دید من مشتاق نیستم هرگز ادامه نداد اینم بگم من خیلی از مرحله پرت هستم و کلا هیچی از روابط و ... نمیدونم بهم گفت که دوست دختر داشته قبلا و باغشون میبرده و... بعد ۴ روز سر همین موضوع باهاش کات کردم گفتم من یه خانواده ی سنتی و مذهبی دارم و نمی تونم با تو باشم اما بعد دو هفته برگشت و کلی اصرار کرد که منو به خاطر خودم می خواد و ازم هیچ خواسته ای نداره

گفت تو قلب منی و همه خواسته هاتو انجام میدم خلاصه من بهش برگشتم و یه بار دیگه هم دیدمش کلا دوبار همو دیدیم تو این سه ماه سر مسائل مختلف ۵ بار کات کردیم هربار بعد یکی دوهفته خودش برگشت و اصرار تا با هم بودیم اما فقط دو بار دیدمش

چیزی که برام عجیب بود این بود فقط و فقط نصف شب ها به من زنگ میزد و در طول روز کاری به کارم نداشت

آخرین شبی که حرف میزدیم من بهش گفتم احساس میکنم دارم بهت وابسته میشم میدونم تو اهل رابطه هستی و من هیچ وقت نمی تونم پدرم رو از خودم برنجونم گفت پدرت میتونه نفهمه و من قبول نکردم و اونم گفت چون خیلی دوستت دارم قبول میکنم که با هم نباشیم و این دفعه سر این موضوع تموم کردیم کلی شعر برام گفته بود کلی حرفای خوب که همرو سر یه رابطه گذاشت کنار و رفت به نظرتون این چه جور مردیه اگه دوباره خواست آشتی کنه من چه کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام  به هیچ عنوان بهش برنگرد   چون  تو تا یه حدی میگی وارد رابطه نمیشم  تا یه حدی مبارزه میکنی  بعدا کم کم میری جلو ه خودت میگی    مگه یه بوس و بغل چیه؟   بعد از یه مدت میگی : فلانی همچین ادمی نیست که دختریمو از بین ببره    و بعد از یه مدت  میبینی شدی یه دختر مشکل دار.... همه چیز از اول ساده س   و فکرشم نمیکنی به جاهای بد کشیده بشه   مثل یه معتاد که از اول میگه سیگار کشیدم و فکرشم نمیکروم یه روز هرویین بکشم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی

خیلیا که تن به رابطه میدن اولش مثل شما نه نمیخوامو این حرفاست بعد که وابسته و عاشق طرف میشن به همه چی تن میدن

دیگه پسرا اینو خوب میدونن . ادمای خیلی بهتری هم میتونه برات وجود داشته باشه ، نذار برای یه مرد بشی ابزار رفع نیاز جنسی

در کل   قبح خیلی چیزا با اصرار طرف مقابل برات ازبین میره .  چرا باید باکسی باشی که ازت رابطه میخواد؟  چرا نباید با کسی باشی که بهت بگه  : تا زمانی که عقدت نکردم بهت دست نمیزنم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی

الان شاید فراموش کردنش سخت باشه برات 

اما به مراتب اسون تر از اینه که وقتی سواستفادشو کرد و خیلی راحت قیدتو زد ، اون وقت بخوای با یه شکست روحی و احساسی تمومش کنی

شان خودتو حفظ کن

2706