1265
1273
عنوان

آیندم نابود شد همه جوره

577 بازدید | 56 پست

اون موقع که دوستام داشتن عکاسی و ارایشگری یاد میگرفتن من مثل احمقا درس میخوندم اونا تفریح میکردن و خوش میگذروندن من فقط پنجشنبه ها میرفتم بیرون الان اونا بهترین درامدو دارن ولی من یه ادم منزوی و توسری خور که هیچکاری از دستش برنمیاد

ماهي رو هر وقت از اب بگيري تازه اس

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

واقعا😕

اگر روزی دنیا را دوست نداشتی، جایت را عوض کن تا از زاویه ای دیگر به آن بنگری. دنیا از بعضی زوایا دوست داشتنی ست و در بعضی زوایا نه. در بعضی از زوایا بهتر و زیباست، در بعضی زوایا تاریک و خسته کننده. یادت باشد تو باید جایت را عوض کنی، چرا که دنیا هرگز از جایش تکان نخواهد خورد.💚💚💚(🖥برنامه نویس مبتدی💻پیش به سوی⬅️حرفه ای شدن)

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1279

عزیزم این چه حرفیه میزنی اولا که تحصیلات مهمه دوم که الانم دیرنیست میتونی بری کلی هنریادبگیری اینجوری میشی یه خانوم تحصیلکرده هنرمند

اگه با نظرم مخالفیدریپلای نکنید نظرم شخصیه وحاوی توهین به هیچکس نیست!
1274
خب برو تو رشته خودت متخصص شو عزیزم با حصرت خوردن ک کاری حل نمیشه اوناهم مطمئن تلاش خودشونو کردن ک ...

تلاش داشتن ولی در عوض تلاششون ی جور تفریح بود منم تلاش داشتم ولی هیچی نشدم 

1288
چیکار کنم چی یاد بگیرم پول باشه توش؟

چندسالته رشته ات چيه كجا زندگي ميكني؟

خب به شرايطت بستگي داره 

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
1290