2737
2734
عنوان

خانواده دوستی بیش از حد شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 56 پست
جاریتون چیکار میکنه؟ 

خونه بابای شما با مامان و باباش روبوسی میکنه؟؟؟؟

چرا مردا که عاشق ماساژ دادم خانوماشون هست چون همیشه کار به جاهای باریک کشیده میشه چطور همسر شما اینطور نیست؟

🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب آخه اگه وقتی من ازش میخواستم منو هم ماساژ میداد ناراحت نمی‌شدم 

ارع شوهر منم خواهر زاده هاش شروع كردن ماساژ دادن اونم ی جوری منو نگاه میكرد انگار فراموش كرده هرشب ماساژ میدمش 

تازه بعد ازدواج عاشق خانواده اش شد نمیدونم جحوری

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
درسته من نمیگم به اونا توجه نکنه اما چرا یکم از همون ماساژ رو واسه من انجام نداد هر وقت من ازش خواست ...

خودت میگی  دیگه چون باباشه ...اینکه برا شما وقت نمیذاره مسأله ش جدای و حتی اعتراض داره ..اینکه واسه پدرش وقت میذاره عجیب نیس اصلا

2728
درسته من نمیگم به اونا توجه نکنه اما چرا یکم از همون ماساژ رو واسه من انجام نداد هر وقت من ازش خواست ...

خبذبتباشه از وجودشه عزیزم تو زنش ی از خونش نیستی این واقعیت تلخ و قبول کن

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

بی خیال شو 

اون پدرشه جایگاهش با همسر فرق داره

حساس نباش مهم نیست

به همه دست میده بوس میکنه. رفتنی ام بوس میکنه چندش. حالا شوهرشما خانوادشه. این دیوانه نمیدونم فاز ...

منم اینجوریم با همه دست میدم بوس  و احوالپرسی و اینا و موقع خداحافظیم همینطور

اشکالش چیه؟

🧚‍♀️
2738
خونه بابای شما با مامان و باباش روبوسی میکنه؟؟؟؟ چرا مردا که عاشق ماساژ دادم خانوماشون هست چون همیش ...

اشتباه تایپ شده بابام یعنی خونه باباش رفتنه و برگشته روبوسی میکنه والا واسه من حوصله نداره. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

نه هرگز قبول نکنین عزیزم چون با زنشون خصوصی ترین رابطه رو دارن و بیشترین حد صمیمیت هست پس اولین اولویت زندگی هر کس زن و شوهر هست

عجب؟ اگه قراره اینطوری باشه چرا باهاش زندگی کنم؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
نه هرگز قبول نکنین عزیزم چون با زنشون خصوصی ترین رابطه رو دارن و بیشترین حد صمیمیت هست پس اولین اولو ...

درسته عزیزم خصوصی ترین روابط مخصوص زن و شوهر هست

ولی خوب باباشه معلومه توجه می‌کنه قدردانی می‌کنه باتوجه کردن

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40