1265
1292
عنوان

خانواده دوستی بیش از حد شوهرم

606 بازدید | 58 پست

دیشب خونه مادر شوهرم بودیم بعد شوهرم از پدر شوهرم خواست دراز بکشه تا ماساژش بده و یه عالمه وقت داشت با حوصله ماساژش میداد اما جالبه هر وقت من ازش میخوام ماساژم بده به یه دقیقه هم نمی‌کشه قبلا هم بهش گفتم یه بار که من ناراحت نمیشم اما چرا واسه من اینطور گفته رعایت میکنم اما. 

خونه بابام که میریم تا وارد میشیم با مامان باباش رو بوسی میکنه تا هم میخوایم خارج بشیم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291
من به این نتیجه رسیدم که اگه خودت مستقل هستی و به خانواده وابسته نیستی نباید با یه آدمی که به خانواد ...

آره کاملا درسته. هر چیزی به حدش خوبه دیگه بیش از اندازه این رفتارا و من لوس بازی میدونم. 

جاریتون چیکار میکنه؟ 

به همه دست میده بوس میکنه.

رفتنی ام بوس میکنه چندش.

حالا شوهرشما خانوادشه.

این دیوانه نمیدونم فازش چیه.

هیچ وقت تواوج ناامیدی کفرنگین.همون موقع لحظه آزمایشتونه.ازجایی که فکرشم نمیکنید زندگیتون خوب میشه.خدایاشکرت👐
1320

به نظر من هرکسی یه جایگاهی داره. اونا پدر و مادر شوهرت هستن تو همسرش

نباید خودتو با اونا مقایسه کنی.

اینجوری هم برای تو سخت میگذره و اذیت میشی. هم با مقایسه کردن به جایی نمیرسی و بیشتر باعث دلخوری میشی

به نظر من هرکسی یه جایگاهی داره. اونا پدر و مادر شوهرت هستن تو همسرت نباید خودتو با اونا مقایسه کنی ...

درسته من نمیگم به اونا توجه نکنه اما چرا یکم از همون ماساژ رو واسه من انجام نداد هر وقت من ازش خواستم فکر کردم حوصه این کارو نداره ولی واسه باباش یه عالمه وقت؟ خب چرا فرق میذاره؟ 

1308
جاریتون چیکار میکنه؟ 

خونه بابای شما با مامان و باباش روبوسی میکنه؟؟؟؟

چرا مردا که عاشق ماساژ دادم خانوماشون هست چون همیشه کار به جاهای باریک کشیده میشه چطور همسر شما اینطور نیست؟

🧚‍♀️
خب آخه اگه وقتی من ازش میخواستم منو هم ماساژ میداد ناراحت نمی‌شدم 

ارع شوهر منم خواهر زاده هاش شروع كردن ماساژ دادن اونم ی جوری منو نگاه میكرد انگار فراموش كرده هرشب ماساژ میدمش 

تازه بعد ازدواج عاشق خانواده اش شد نمیدونم جحوری

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
1280