2703
2553
ما اصل المان بهتون ميديم از ١/٩٠٠ تا ٥ تومن اگر يجا گفتن تقلبيه جنس برا خودتون پولتونو هم بگيريد😐😐 ...

کاری به مارکش ندارم مگه نمیگید این ساریناس شما داری به اسم بوش میفروشیش پس چرا ۲۰۰ هزار بالاتر ار قیمت ما میفروشی

چرا اینقد گرون وقتی ۹۴۰ قیمتشه

چون چيني نيست اصل خود جنس سارينا هستش😐😐😐😐مثلا ميخوايد كار خودتونو توجيح كنيد جنس تقلبي به مارك بوش به ملت بديد!؟ اينكار هيچ توجيحي نداره خيالتون راحت. وگرنه ميتونستم الكي هم شده قيمت پايين تر از قيمت شما بدم ولي هيچي بهتر از واقعيت نيست اون پوله كه حلاله😊

خداياشكرت....❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری به مارکش ندارم مگه نمیگید این ساریناس شما داری به اسم بوش میفروشیش پس چرا ۲۰۰ هزار بالاتر ار قی ...

چون جنس چيني تقلبي اندر  تقلبي نميفروشم خود اصل سارينا رو ميفروشم. 

خداياشكرت....❤️ 
چون چيني نيست اصل خود جنس سارينا هستش😐😐😐😐مثلا ميخوايد كار خودتونو توجيح كنيد جنس تقلبي به مارك ب ...

من هیچ وقت نگفتم جنسم المانه تو تایپک گذشته گفتم مال چینه قیمتش اینه 

2720

فقط خواهرانه ميگم اين پولا خوردن نداره ملت تو اين وضعيت داغون مملكت براي هزارتومن پولشون تلاش ميكنن تا بدست بيارن اين كار درست نيست تا يجايي كاربرد داره بعدشو خدا براي كسي نخواد. روزتون خوش

خداياشكرت....❤️ 
من هیچ وقت نگفتم جنسم المانه تو تایپک گذشته گفتم مال چینه قیمتش اینه 

الانم بحث المان نيست بحث اينه كه اصلا بوش كه نيست هيچي اصل خود سارينا هم نيست يعني تقلبي پشت تقلبيه😂قيافش ساريناست قطعاتش چينيه تقلبيه اسمش بوشه😂

روزتون خوش

خداياشكرت....❤️ 
فقط خواهرانه ميگم اين پولا خوردن نداره ملت تو اين وضعيت داغون مملكت براي هزارتومن پولشون تلاش ميكنن ...

جنسم کارکردش عالیه خانوم محترم زمونه بنداز در رو که نیست من خودم دو سال دارم جارو برقی استفاده میکنم با بهترین کارکرد مشکلی هم نداره

جنسم کارکردش عالیه خانوم محترم زمونه بنداز در رو که نیست من خودم دو سال دارم جارو برقی استفاده میکنم ...

حداقل به اسم واقعيش بفروش برادر من. براي همه اين جنساي تقلبي يجور از اب در نمياد. موفق باشي

خداياشكرت....❤️ 
2714