2703
2553
عنوان

آخه این چه وضعیه

232 بازدید | 14 پست

تو اوج جوونی افسرده و پیر شدیم 

اصلا زندگی مشترک رو نمیشه شروع کرد چه برسه به این که بخوای ادامه هم بدی 

حداقل جهاز ۱۰۰ میلیون 

حداقل پول واسه رهن خونه معمولی ۱۵۰ میلیون تو یه محله متوسط تهران حالا هزینه های عروسی و طلا هم که بماند 

ادم نه میتونه این کارارو نکنه نه میتونه بکنه فقط باید حسرت بکشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیروز  همین تاپیک زدم لغو کاربری شدم 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی  اگ اهل دعوایی با من بحث نکن چون کپی خودتم و کم نمیارم   درضمن تاپیک من ماله منه اگ ناراحتی نیا حق نداری گزارش بزنی   انکه را خوبی کنی هاری نگیرد ارزوست   
2456

تازه حرفم بزنیم میترکونن😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2714

سیسمونی ، خرج بارداری و زایمان و خرج دوا و دکتر برا کسایی که باردار نمیشن رو یادت رفت بگی. البته حق داری یادت بره. ادم تا تو شرایطش قرار نگیره نمیفهمه دنیا دست کیه. تازه بعد از ازدواج میفهمی سختی و خرج و مخراج یعنی چی

۱۵۰ ملیون رهن؟😑😨😨😨 یا خدا 

ما نهایتا ۳۰ 

۴۰ میدیم رهن این طرفا! 

اهواز

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
به قول لیلا اوتادی اگر اینجور که به رامبد گیر دادن و حمله کردن به گرونی ها توجه میکردن و خفه نمیشدن ...

والا به خدا نخریم اعتراض کنیم خب دولتم تاوان بده یکم همش مردم؟؟

وقتی شیر میشه ۶ تومن و بازم میخریم لابد ده تومنم بشه میخریم دیگ 

2706