1147
1292

نمیدونم چش شد یه دفه سرما هم نخورده مادرشوهرم چشموشو عمل کرده بود رفتم بالا ب کاراش رسیدم همسایه ها اومدن عیادت  بعد رفتنشون اومدم خونه حالا سه بار بالا اورده چی بدم بهش ؟؟

کاربرهلن۷۸هسدم بچه ها ترکیدم😎

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

تب نداره؟ شاید چیزی خورده حواست نبوده؟

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 

دختر منم دقیقا شب دوم عید فطر جوری بالا اورد که از دماغش زد بیرون روز بعدشم اسهال شد داشتم با قاشق بش ماست میدادم فهمیدم دندون در اورده😁

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هر چی بهش بدی دوباره بالا میاره حداقل چند ساعت اصلا چیزی بهش نده که معدش استراحت کنه،اگر دوباره بالا آورد حتما عصر ببرش مطب،قبل از این که کم آب بشه دکتر بهش دارو خوراکی بده

1307
عزیزم حتما شیر زیاد خورده.بچه تو این سن از سنگینی شیر رو معدش فقط بالا میاره. بهش شیر نده فعلا.  ...

اره من کار میکردم میگف بغلم کنـمنم سه بار شیشه شیرو پر کردم دادم ک گریه نکنه ب کارام برسم 

هر چی بهش بدی دوباره بالا میاره حداقل چند ساعت اصلا چیزی بهش نده که معدش استراحت کنه،اگر دوباره بالا ...

اره تونت خوندم نوشته یه ساعت چیزی نده اگ باز شب بالا اورد حتما میبرم

دختر منم دقیقا شب دوم عید فطر جوری بالا اورد که از دماغش زد بیرون روز بعدشم اسهال شد داشتم با قاشق ب ...

اینم تازه دوتا دراورده از پایین از اونه؟؟

1226
اره تونت خوندم نوشته یه ساعت چیزی نده اگ باز شب بالا اورد حتما میبرم

خواستی بعدچند ساعت بهش یه چی بدی بخوره،خیلی کم بهش بده یه دفعه معده سنگین بشه دوباره بالا میاره

اینم تازه دوتا دراورده از پایین از اونه؟؟

دختر من که از دندونش بود سه روز اسهال واستفراغ داشت دکتر انتی بیوتیک داد بدتر شد ندادم بعد سه روز کم کم حالش خوب شد

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1290