2733
2734
اونطرام نیست  عزیز

چیش اونطورا نیس؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ما تو دوران کنکور ب پیام نور میگفتیم پیام گور😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما پیام نور مقطع کاردانی نداره؟ به هیچ وجه نداره یعنی؟

چرا عزیزم   متونی کارشناسی  ثبت نام کنی  بعد از 73 واحد  انطراف بدی کاردانی میدن بهت

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

من پیام نور بودم 

تعدادمون کم بود کلاس تشکیل نمیشد خودمو هلاک میکردم تا حداقل بتونم نمره قابل قبولی بیارم 

واقعا سخت بود 

پول نداشتم وگرنه میرفتم ازاد 

ازاد درس خوندنش خیلی اسونتره 

امابه نظر من مدرک پیام نور بهتره 

حداقل میدونی واسه نمره ۱۰ ای ک بدست اورده خیلی زحمت کشیده 

پسر نازم عاشقتم  
2731

پیام نور من درس خوندم

اصلا مثل دانشگاه نیست

با اینکه ما دروس عملی داشتیم کلاسهاش اجبار بود

ولی اصلا حس دانشجو بودن نداری

دانشگاه آزاد سرکلاس میری

سرت گرم میشه

سوال میپرسی

آسون تره

2738
پیام نور من درس خوندم اصلا مثل دانشگاه نیست با اینکه ما دروس عملی داشتیم کلاسهاش اجبار بود ولی اص ...

ورودی چه سالی بودی؟

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
پیام نور من درس خوندم اصلا مثل دانشگاه نیست با اینکه ما دروس عملی داشتیم کلاسهاش اجبار بود ولی اص ...

دقیقا

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2706