2733
2734

کدوم مقطعی؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرج پیام نورکمتره..هرکی یچی میگه..یسریا میگن پیام نور بدردنمیخوره الان فقط یا ازاد یا دولتی..یسریا میگن‌بخای استخدام‌شی ببنن ازادخوندی میگن فقط نمره گرفته ولی پیام نور باشی میگن خودش خونده

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
2731

صد در هزارررر آزاد بهتره هم‌مدرکش هم استاداش

ولی از لحاظ شهریه ام باید زنگ بزنی بپرسی فکر نکنم تفاوتی داشته باشه

من خودم رشته حسابداری ام

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

پیام نور خرجش کمتره مثلا اگه آزاد ماهی۵۰۰باشه اون سه ماهی۵۰۰هس

مدرکشم فک میکنم معتبر تر باشه ولی میگن خیلی سخته

فک نکنم بدرد حسابداری بخوره عزیزم چون درساشو معمولا خودت باید بخونی 

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2738
پیام نور خرجش کمتره مثلا اگه آزاد ماهی۵۰۰باشه اون سه ماهی۵۰۰هس مدرکشم فک میکنم معتبر تر باشه ولی می ...

اونطرام نیست  عزیز

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

بين دولتي و اينا تفاوت هست اما اين دو باهم زياد واسه كسي كه داره نيرو جذب ميكنه فرقي نداره عزيزم به بودجه ات نگاه كن

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

خانوما پیام نور مقطع کاردانی نداره؟

به هیچ وجه نداره یعنی؟

وا معلومه آزاد 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2706