1147
1273

خرج پیام نورکمتره..هرکی یچی میگه..یسریا میگن پیام نور بدردنمیخوره الان فقط یا ازاد یا دولتی..یسریا میگن‌بخای استخدام‌شی ببنن ازادخوندی میگن فقط نمره گرفته ولی پیام نور باشی میگن خودش خونده

اگر روزی دنیا را دوست نداشتی، جایت را عوض کن تا از زاویه ای دیگر به آن بنگری. دنیا از بعضی زوایا دوست داشتنی ست و در بعضی زوایا نه. در بعضی از زوایا بهتر و زیباست، در بعضی زوایا تاریک و خسته کننده. یادت باشد تو باید جایت را عوض کنی، چرا که دنیا هرگز از جایش تکان نخواهد خورد.💚💚💚(🖥برنامه نویس مبتدی💻پیش به سوی⬅️حرفه ای شدن)

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

صد در هزارررر آزاد بهتره هم‌مدرکش هم استاداش

ولی از لحاظ شهریه ام باید زنگ بزنی بپرسی فکر نکنم تفاوتی داشته باشه

من خودم رشته حسابداری ام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه به آرزوهاشون جامه عمل میپوشونن،من حتی نتونستم یه شورت پاش کنم!  همینجور‌ داره کو*ن لخت میچرخه😒🦵🏻😕
1279

پیام نور خرجش کمتره مثلا اگه آزاد ماهی۵۰۰باشه اون سه ماهی۵۰۰هس

مدرکشم فک میکنم معتبر تر باشه ولی میگن خیلی سخته

فک نکنم بدرد حسابداری بخوره عزیزم چون درساشو معمولا خودت باید بخونی 

مهربون برام سوره کوثر میخونی؟ 
1320

بين دولتي و اينا تفاوت هست اما اين دو باهم زياد واسه كسي كه داره نيرو جذب ميكنه فرقي نداره عزيزم به بودجه ات نگاه كن

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

وا معلومه آزاد 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

مثلا مهندسی پیام نور۱تومن درمیاد.ازاد۲یا۲وخردی

اگر روزی دنیا را دوست نداشتی، جایت را عوض کن تا از زاویه ای دیگر به آن بنگری. دنیا از بعضی زوایا دوست داشتنی ست و در بعضی زوایا نه. در بعضی از زوایا بهتر و زیباست، در بعضی زوایا تاریک و خسته کننده. یادت باشد تو باید جایت را عوض کنی، چرا که دنیا هرگز از جایش تکان نخواهد خورد.💚💚💚(🖥برنامه نویس مبتدی💻پیش به سوی⬅️حرفه ای شدن)
1267

ما تو دوران کنکور ب پیام نور میگفتیم پیام گور😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

من پیام نور بودم 

تعدادمون کم بود کلاس تشکیل نمیشد خودمو هلاک میکردم تا حداقل بتونم نمره قابل قبولی بیارم 

واقعا سخت بود 

پول نداشتم وگرنه میرفتم ازاد 

ازاد درس خوندنش خیلی اسونتره 

امابه نظر من مدرک پیام نور بهتره 

حداقل میدونی واسه نمره ۱۰ ای ک بدست اورده خیلی زحمت کشیده 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25