2726
عنوان

مهاجرت ب کانادا با مهارت کاری...

| مشاهده متن کامل بحث + 3819 بازدید | 33 پست
وکیل بهم گفت ولی چیزی نفهمیدم😐شرایط مهاجرت تحصیلی را قبلا خیلی پرس و جو کردم و چندبار هم میل زدم و ...

ببین چیزی به نامه ویزای کار برای ایرانی ها نداریم، من خودم نزدیکه ۱۷ ساله پیش ازم کلاهبرداری کردن به بهونه ویزای کار . آخره سرم مجبور شدم آیلس بخونم و با اسکیل ورکر رفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا بین دندونپزشکی دانشگاه تهران و اینده اش تو ایزان ومهاجرت ب کانادا برای کار دودلم😐البته میدونم ...

ببین دندونپزشکی و کلا رشته های پزشکی باید بیاین درس بخونین امتحان بدین پروسش خوب خیلییی طولانی و سخته ولی اگه قبول بشین میرین چند ماهی کنار دست یه دندانپزشک کار آموزی بعد مطب میزنین ولی درآمدش عالیه ، من پارسال واسه روکش کردن دندونم تازه با بیمه ۱۰۰۰$ دادم

40سال مدرک فوق لیسانس نفت متاهل هست.ومنم که زنشم فوق پرستاری هستم

شرایطشون خوبه حتی شما هم رشتتون خوبه فقط باید اونجا برین دوباره امتحان بدین . اگه خواستین من ریز تر واستون توضیح میدم

40سال مدرک فوق لیسانس نفت متاهل هست.ومنم که زنشم فوق پرستاری هستم

سن محدودیت داره ولی بچه ها و تعداد بچه از اون محدودیت کم میکنه،اگر سن خودتون زیر سی و پنجه امتیلزتون بیشتره خودتون اقدام کنین

ببین دندونپزشکی و کلا رشته های پزشکی باید بیاین درس بخونین امتحان بدین پروسش خوب خیلییی طولانی و سخت ...

من الان دانشجوی دندونم،بیشتر چون حس میکنم حوصله درس خوندن ندارم ب مهاجرت فکر میکنم،اساتیدم میگن ب زووور هم ک شده اینجا تموم شم و برای تخصص برم ولی خب اونجوری بازم اونجا باید درس بخونم😔

من الان دانشجوی دندونم،بیشتر چون حس میکنم حوصله درس خوندن ندارم ب مهاجرت فکر میکنم،اساتیدم میگن ب زو ...

درس که نگین اونجا ۲۴ ساعته باید بخونین ، من یه جا کار میکردم زمان دانشجوییم ، یه آقایی بود دکتر دندانپزشک ، سه سال بنده خدا درس خوند تا قبول شد ولی خدارو شکر زود کار آموزی گرفت

من الان دانشجوی دندونم،بیشتر چون حس میکنم حوصله درس خوندن ندارم ب مهاجرت فکر میکنم،اساتیدم میگن ب زو ...

من فوقم رو دانشگاه یورک خوندم تورنتو، بیشتر روزا ۷ صبح تو کتابخونه بودم تا ۱۱ شب تو سرمای -۴۰

2706