2703
2553
عنوان

مهاجرت ب کانادا با مهارت کاری...

3794 بازدید | 33 پست

سلاااام....

بچه ها کسی از شرایط و نحوه اقدام برای مهاجرت ب کانادا با روش مهارت شغلی اطلاعی داره یکم ی کوچولو راهنمایی کنه؟انقدره سرچ کردم و از دفاتر مختلف برای کشورهای مختلف و راه های مختلف سوال کردم دیگه این یکیو کشش ندارم😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مهاجرت از طریق اینتری اکسپرس میخواین؟ شرایطتون رو به من بگو تا کمکت کنم ( من مانادا زندگی میکنم)

من قصد مهاجرت ندارم... ولی واسه اطلاعات میخوام بدونم واسه مهاجرت سخته شرایطش؟!!

شرایط ما ، شوهرم شغل آزاد داره 

من و شوهرم هستیم و یه تو راهی داریم همین ...

چیز خاصی میخواد که باید داشته باشیم؟!!

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
مهاجرت از طریق اینتری اکسپرس میخواین؟ شرایطتون رو به من بگو تا کمکت کنم ( من مانادا زندگی میکنم)

اگه منظورت از مانادا کانادا هست پس چطور تو تاپیکان امنیو کردی اونم تو ایران !!!!! اخه چرا الکی .....

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..

عزیزم شوهر من ۲۸سالشه..لیسانس مهندسی کامیپوتر داره....چطوری شرایط..خودش خیلی پیگیره ومیگه از امتیازاتش که لازمه و ندارم داشتن مدرک زبانه..

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
2714
اگه منظورت از مانادا کانادا هست پس چطور تو تاپیکان امنیو کردی اونم تو ایران !!!!! اخه چرا الکی .....

اولا چون برای کاره شوهرم اومدم ایران . بعد فهمیدم باردارم و چون کانادا این آزمایشها هزینه اضافه هستش ایران انجام دادم . بعدم فکر نکنم نیازی به الکی گفتن داشته باشم . کانادا زندگی کنی دیگه ایران ورود ممنوع میشی؟!!!

لیسانس اتاق عمل،دوسال سابقه کار ،سن هم تا اونموع ۲۶،زیانم هم عااولی

واقعا بین دندونپزشکی دانشگاه تهران و اینده اش تو ایزان ومهاجرت ب کانادا برای کار دودلم😐البته میدونم ک باید دندون رو جیگر بزارم درسم اینجا تموم شه و بعد برم ولی طاقتم نمیاد

وکیل بهم گفت ولی چیزی نفهمیدم😐شرایط مهاجرت تحصیلی را قبلا خیلی پرس و جو کردم و چندبار هم میل زدم و مدارکمو فرستادم البته برای المان ولی الان ب سرم زده با مدرک قبلیم و برای کار برم حوصله سرچ کردن هم ندارم متاسفانه

لیسانس اتاق عمل،دوسال سابقه کار ،سن هم تا اونموع ۲۶،زیانم هم عااولی

http://www.cic.gc.ca 

برو تو این سایت قسمت مهاجرت ، همه مشخصاتت رو بزن امتیازت رو میگه بگو ، بعد اگه خواستی از یه وکیل بپرس آخرین امتیاز که پارسال گرفتن برای اینتری اکسپرس چند بوده.  اگه بتونه جاب آفر بزاره رو پرونده بدون نوبت میاد بیرون

2706