2726

خانما من امروز تقریبا۱۰ روزه فک کنم ازiuiمیگذره از روز ۴ iuiلک دارم که فک کنم بخاطر عوارض قرص دوفاستونه واین علایمم دارم که بنظرتون از مثبت بود iuiیامنفی؟تخمدان چپم تیر میکشه یوقتایی گرگرفتگی دارم موقع دفع ادرار  دوروز زیر شکمم درد میکرد که بعدش بهتر شدم.اینا نشونه چیه خواهشا میشه راهنماییم کنین

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

هزینه اش چقد شد براتون؟با داروها؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا اين نشونه ها بعد اى يو اى طبيعيه لكتم ميتونه مال دستگاه معاينه باشه مثبت بودن و نبودنش ربطى به اين علائم نداره فقط ازمايش خون كه الانم مشخص ميشه مال من خودم بعد ده روز مشخص شد كه منفى شد

2728
من iuiکردم امروز روز 14 هستم تمام نشانه های شما رو داشتم و الانم باردارم😊

میشه هزینه اش و بگید 

هزینه اش چقد شد براتون؟با داروها؟

تقریبا۱نیم باعکس رنگی

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
هزینش یه تسته 

هنو ۸ روز مونده تا موعدم😥

والا اين نشونه ها بعد اى يو اى طبيعيه لكتم ميتونه مال دستگاه معاينه باشه مثبت بودن و نبودنش ربطى به ...

دستگاه ی روز  دو روز زخمش خوب میشه ازعوارض قرصه ک لک دارم

کلا با همه آزمایشات و اینا 1600 شد

اوووووه چه خبرههههه

2706