1147
1292

خانما من امروز تقریبا۱۰ روزه فک کنم ازiuiمیگذره از روز ۴ iuiلک دارم که فک کنم بخاطر عوارض قرص دوفاستونه واین علایمم دارم که بنظرتون از مثبت بود iuiیامنفی؟تخمدان چپم تیر میکشه یوقتایی گرگرفتگی دارم موقع دفع ادرار  دوروز زیر شکمم درد میکرد که بعدش بهتر شدم.اینا نشونه چیه خواهشا میشه راهنماییم کنین

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

والا اين نشونه ها بعد اى يو اى طبيعيه لكتم ميتونه مال دستگاه معاينه باشه مثبت بودن و نبودنش ربطى به اين علائم نداره فقط ازمايش خون كه الانم مشخص ميشه مال من خودم بعد ده روز مشخص شد كه منفى شد

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1291

فقط لکه بینی نداشتم و دوفاستون نخوردم لکه بینی هم نشونه لانه گزینی هست که من نداشتم اما بعصیا دارن

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای برآورده شدن حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید 😢😘
1323
هزینه اش چقد شد براتون؟با داروها؟

تقریبا۱نیم باعکس رنگی

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
هزینش یه تسته 

هنو ۸ روز مونده تا موعدم😥

والا اين نشونه ها بعد اى يو اى طبيعيه لكتم ميتونه مال دستگاه معاينه باشه مثبت بودن و نبودنش ربطى به ...

دستگاه ی روز  دو روز زخمش خوب میشه ازعوارض قرصه ک لک دارم

1264
هنو ۸ روز مونده تا موعدم😥

8 روز چه خبره من iuiکردم روز 14 بی بی چک زدم منفی بود که فک کنم برا شما که روز 10 یه دوروز صبر کن بی بی چک بزن درست در میاد

من میدونم خدا به همین زودیا دلموشادمیکنه یه نی نی ناز میزاره تودلم😍😍آخه خدا خیلی مهربونه دعاهای بنده هاشو نادیده نمیگیره🙏
من iuiکردم امروز روز 14 هستم تمام نشانه های شما رو داشتم و الانم باردارم😊

وای جدی عزیزم ایشالاه به سلامتی فارغ میشی ی نی نی خوشگل نصیبت میشه برا ماهم دعا کن بعد ۵سال تلاش و دکتر و قرص ایندفه مال منم مثبت باشه روز چندم فهمیدی که بارداری ؟

فقط لکه بینی نداشتم و دوفاستون نخوردم لکه بینی هم نشونه لانه گزینی هست که من نداشتم اما بعصیا دارن

نه من تو سایت دیدم که عوارض دوفاستون یکی از عوارضش لک داشتنه چون لک من قهوه ای تیره هس ولی میگن لک لانه گزینی روشنه

پیام من رو خوندی؟؟؟

اره😁

1311