1147
1273
عنوان

احمدآبادمستوفی چطوره برای سکونت؟

117 بازدید | 13 پست

😐😨😰😱چطوره این احمدآباد؟

الیس الله بکاف عبده خداجونم با من اونجوری کن که تو شایسته اونی نه که من سزاوارش چراکه تو بینهایت و مهربونی

خوبه هرشب برو تو يكي از تالار شامتو بخور يه قرم بده شاباش جمع كن بيا

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279

من یکی دوبار عروسی مختلط اون سمتا اومدم گرخیدم

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من وضو با نفس خیال تو میگیرم و تو رو میخوانم و به شوق فردا که تو را خواهم دید، چشم به راه میمانم❤️🤰🏻👼🏻
چه اسمش باحاله😁من فقط عبدل آبادمیشناسم،دختره ی عبدل آبادی دختره ی پایین شهری😳😂

فرار كن الان عبدل اباديا ميريزن سرت

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

بنظرم اصلااااا مناسب زندگی نیست بیشتر جنبه تفریحی داره یعنی برای پیکنیک بری.خیلی جای پرتی هست من اونطرف یکبار جشن رفتم ودیگه هم نخواهم رفت

کاش این کاشها اصلا نبود 
1274
من غلط کردم اون کلیپه روگفتم بابا😂😂😂

😂😂😂میدونم