2726
عنوان

💫 توصیه هایی برای قبل از اقدام به بارداری 💎

| مشاهده متن کامل بحث + 19906 بازدید | 79 پست
ژوووووون همش خوردنه كه تو این اوضاع نمیشه

عزیزم حتما که نباید چیزای گرون خورد

مثلا روزی دو تا خرما،یا تخمه آفتابگردان،کشمش،میوه و سبزیجات که گرونم نیستن نسبت به بقیه چیزا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حتما که نباید چیزای گرون خورد مثلا روزی دو تا خرما،یا تخمه آفتابگردان،کشمش،میوه و سبزیجات که ...

منم سه ماهه اقدامم جز استرس چیزی ندارم خواهر

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2728
استرس همه چیزو خراب میکنه از خودت دورش کن

مطلب میزاری منم تگ كن به شوهرم نشون بدم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
قرص اهن ایرانی یا خارجی؟ همسرمم بخوره؟ شبی یکی؟

اگ قصد بارداری داری برو‌ چکاپ ، همه دکترا یدوفولیک میدن ، ب من ۹۰تا داده میشه برای ۳ماه ک شبی یکی باید بخورم

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
اگ قصد بارداری داری برو‌ چکاپ ، همه دکترا یدوفولیک میدن ، ب من ۹۰تا داده میشه برای ۳ماه ک شبی یکی با ...

چکاپ رفنم.حتی ۱ماه هم یدوفولیک‌خوردم.دیگه قطع کردم.باز باید شروع کنم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
چکاپ رفنم.حتی ۱ماه هم یدوفولیک‌خوردم.دیگه قطع کردم.باز باید شروع کنم

اصلا قطعش نکن ، چون یدوفولیک باید توی خونت باشه برای تشکیل لوله های عصبی جنین خیلی خیلی ضروری هست ،

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
2706