2410
2553
عنوان

💫 توصیه هایی برای قبل از اقدام به بارداری 💎

| مشاهده متن کامل بحث + 19385 بازدید | 79 پست

ژوووووون همش خوردنه كه تو این اوضاع نمیشه

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها حتما نباید زمان کنترل های قبل از اقدام سه ماه باشه سه ماه باشه بهتره ولی بین یک ماه تا چهل ر ...

قرص اهن ایرانی یا خارجی؟

همسرمم بخوره؟

شبی یکی؟

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
2456
همه میگن نباید خیلی منتظرش بود و باید بیخیالی طی کرد ولی نمییییییشهههه!آخه آدم چجوری بیخیالش بشه! بی ...

من رفتم مسافرته ده روزه خیلی خوب بود جواب آزمایشم مثبت شد ولی متاسفانه همه گفتن بخاطر همین مسافرت و تکون خوردنات جنین نتونسته بچسبه و رحمت.نمیدونم والا چقد درسته

ولی درکل من فقط با مسافرت تونستم بیخیال شم

2714

من شنیدم وقتی پریودید گرمیجات بخورید تا رحم گرم بشه. بدون دمپایی یا جوراب روی سنگ سرد راه نرید. موقع خواب حتما روی شکم و کمرتون یه چیزی بندازید. روی سنگ سردم که اصلا نشینید. 

من این ماه بارداری ناموفقی داشتم رفتم دکتر که برام آزمایش بنویسه تا سه ماه آینده که باز میخام اقدام ...

تایم تخمک گذاریت اقدام کرد؟

یعنی چی گفته سه ماه دیگه بیا؟میگفتی من الان میخوام از وضعیت بدنم مطلع بشم که اگر کمبودی دارم جبران بشه بعد اقدام کنم😐برو پیش یه دکتر دیگه

2706