1265
1292
عنوان

💫 توصیه هایی برای قبل از اقدام به بارداری 💎

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 70 پست
همه میگن نباید خیلی منتظرش بود و باید بیخیالی طی کرد ولی نمییییییشهههه!آخه آدم چجوری بیخیالش بشه! بی ...

من رفتم مسافرته ده روزه خیلی خوب بود جواب آزمایشم مثبت شد ولی متاسفانه همه گفتن بخاطر همین مسافرت و تکون خوردنات جنین نتونسته بچسبه و رحمت.نمیدونم والا چقد درسته

ولی درکل من فقط با مسافرت تونستم بیخیال شم

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم ولی ان شالله تا این تاریخ باردار میشم 😍😍😍😍...برآورده شدن حوائج همه صلوات💐

اگه اهل چای و قهوه هستید مثل خودم🙈سعی کنید مصرفش رو به حداقل برسونید و عوض از دمنوش ها استفاده کنید،مثل دمنوش به،گل گاو زبان، چای کوهی و ...

برای ترجمه متون انگلیسی پیام بدهید

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

من شنیدم وقتی پریودید گرمیجات بخورید تا رحم گرم بشه. بدون دمپایی یا جوراب روی سنگ سرد راه نرید. موقع خواب حتما روی شکم و کمرتون یه چیزی بندازید. روی سنگ سردم که اصلا نشینید. 

سلام سلام من درحال اقدامم اولین بارمه دیشبم اولین اقدامم بود به امید خدا این ماه باردار میشم فقط تا ...

به سلامتی عزیزم😍

ان شا الله این ماه باردار باشی❤

من این ماه بارداری ناموفقی داشتم رفتم دکتر که برام آزمایش بنویسه تا سه ماه آینده که باز میخام اقدام ...

تایم تخمک گذاریت اقدام کرد؟

یعنی چی گفته سه ماه دیگه بیا؟میگفتی من الان میخوام از وضعیت بدنم مطلع بشم که اگر کمبودی دارم جبران بشه بعد اقدام کنم😐برو پیش یه دکتر دیگه

1320
ژوووووون همش خوردنه كه تو این اوضاع نمیشه

عزیزم حتما که نباید چیزای گرون خورد

مثلا روزی دو تا خرما،یا تخمه آفتابگردان،کشمش،میوه و سبزیجات که گرونم نیستن نسبت به بقیه چیزا

عزیزم حتما که نباید چیزای گرون خورد مثلا روزی دو تا خرما،یا تخمه آفتابگردان،کشمش،میوه و سبزیجات که ...

منم سه ماهه اقدامم جز استرس چیزی ندارم خواهر

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
قرص اهن ایرانی یا خارجی؟ همسرمم بخوره؟ شبی یکی؟

ایرانی یا خارجی فرقی نمیکنه

اسید فولیک هم لزومی نداره حتما همسرت مصرف کنه ولی خودت باید مصرف کنی

1226
من شنیدم وقتی پریودید گرمیجات بخورید تا رحم گرم بشه. بدون دمپایی یا جوراب روی سنگ سرد راه نرید. موقع ...

درسته

باید رحم رو گرم نگه داشت 

استرس همه چیزو خراب میکنه از خودت دورش کن

مطلب میزاری منم تگ كن به شوهرم نشون بدم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
1290