1265
1273

سلام 

ما اگه خدا بخواد میخوایم چند وقت دیگه برای بچه اقدام کنیم😇

هر کسی اطلاعاتی داره لطفا اینجا به اشتراک بذاره تا بقیه هم ازش استفاده کنن و یه بارداری عالی به امید خدا داشته باشیم هممون.مامانا هم تجربیات و اطلاعاتشون رو در اختیار ما قرار‌ بدن خیییلی خوشحال میشیم🤩.

لطفا همه مشارکت کنید تا تعداد بیشتری بتونن استفاده کنن.

مثلا چیزایی که اکثریت میدونن اینه که قبلش یه سری آزمایشات و معاینات انجام بدن و حتما اگر دندون آسیب دیده ای دارن ترمیمش کنن.

برای اینکه شانس بارداری بره بالا در زمان تخمک گذاریشون رابطه داشته باشن.

آرامش داشته باشن و دائما بهش فکر نکنن(چیزی که متاسفانه من نمی تونم و دائما فکرم مشغولشه😐)

استفاده از مواد غذایی ناسالم رو تا حد امکان کنار بگذارید.

هر کسی هم سوالی داشت بپرسه هر کسی تونست جواب بده

برای ترجمه متون انگلیسی پیام بدهید

ژان ژان  میخاین ۳ نفره بشین😍😍

ب سلامتی. ب نظرم مهم ترین چیز همون بی خیالیه. ینی اصلا ب این فک نکنین ک میخاین بچه دار بشین..

ی چیز دیگه هم اینکه اگه اعتقاد داری، میتونی برای اینکه نطفه خوب و قوی ای منعقد بشه، ی سری ب ایات و روایات مرتبط بزنی😘😘

هیچ کس نمیخاد شمارو به زور ببره بهشت. ولی نخواهیم گذاشت جوونای مارو با خودتون ببرین بهجهنم.از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)

حتما مکمل ها رو سه ماه قبل اقدام شروع کنین  تا بدن قوی تری برای سه ماهه اول بارداری داشته باشین 

من اهن خونم پایین بود یهو باردار شدم سه ماهم نتونستم اهن مصرف کنم چون تهوع شدید داشتم خیلی کم وزن شده بودم و اذیت بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم خودت مواظب هدیه با ارزشی که تو دلم گذاشتی باش ..خدای بخشنده ی من ،حس شیرین مادر بودن رو به همه زنان منتظر جهان بچشان ..آمین

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

سلام سلام من درحال اقدامم اولین بارمه دیشبم اولین اقدامم بود به امید خدا این ماه باردار میشم فقط تا میتونید چیزای گرمیجات بخورید از سردیجات دور  باشید و غذاهای کنسروی فست فود و... نخوردید

نی نی قشنگم👶. زود زود بیا تو دل مامانی 😍👈👫👈👩‍❤️‍👨👈💏👈👪
سلام استارترخیلی خوب میشه اگه تاپیک دائمی باشه.. خوردن قرصای تقویتی ام خیلی کمک میکنه..

سلام عزیزم

امیدوارم همینطور بشه،چون خیلیا مثل ما تجربه ی اولشون هست و این تامین میتونه براشون مفید باشه😍

بهتره سه ماه قبل این چکاپ ها انجام بشه که اگر ویتامینی نیاز هست مصرف بشه که مهمترینش فولیک اسید هست

1323

من این ماه بارداری ناموفقی داشتم رفتم دکتر که برام آزمایش بنویسه تا سه ماه آینده که باز میخام اقدام کنم حداقل کمبودامو جبران کنم گفت که نمیخاد همون سه ماه دیگه بیا ...

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم ولی ان شالله تا این تاریخ باردار میشم 😍😍😍😍...برآورده شدن حوائج همه صلوات💐
ژان ژان   میخاین ۳ نفره بشین😍😍 ب سلامتی. ب نظرم مهم ترین چیز همون بی خیالیه. ینی اصلا ب این ...

آررهههه عزیزززممم😍😍🥰🥰

دقیقا آدم باید بی خیال باشه😑

حتما مکمل ها رو سه ماه قبل اقدام شروع کنین  تا بدن قوی تری برای سه ماهه اول بارداری داشته باشین ...

کاش آهن رو به یه طریقی به بدنت میرسوندی

مثلا آمپول یا قرص جوشانش رو مصرف میکردی

1308

ژوووووون همش خوردنه كه تو این اوضاع نمیشه

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
1311