1147
1273

👁👃👁

زن هرچقدر هم که بزرگــــ شودهمـــسر شودمــادر شودمادربزرگــــ شوددرونش هنوز هم “دختــــری” کوچک چشم انتظار است انتظار میکشد برای لــوس شدن،محبتـــ دیدن،دستی میخواهد برای نوازش،و چشمی برای ستــــایش مهم نیست چند سالـــــه شدی زن که باشی،دنیایت هنوز صورتیستــــــ💄📿👢💍👗👠👛💞

من لبم هرکی میبینه میگ اوشگله

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟

هيچي

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...٢ سال منتظرت بودم ...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

چشم و ابروم... 

موهام...

کلا‌ از همه چیم راضی ام.. فقط بینیمو یکم دوست داشتم قشنگتر بود.. اونم بقیه میگن خوبه

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک... (حالِ این روزام)
1279
1320
قدرتی خدا هیوچی

چی؟😯😯😐

زن هرچقدر هم که بزرگــــ شودهمـــسر شودمــادر شودمادربزرگــــ شوددرونش هنوز هم “دختــــری” کوچک چشم انتظار است انتظار میکشد برای لــوس شدن،محبتـــ دیدن،دستی میخواهد برای نوازش،و چشمی برای ستــــایش مهم نیست چند سالـــــه شدی زن که باشی،دنیایت هنوز صورتیستــــــ💄📿👢💍👗👠👛💞

بيني و چشمامو لبام

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
1288

میگن چشمام گرده گاهی وقتا سر بالاس گاهی وقتام معمولی

دماغمم میخوام عمل کنم میگن عالیه نمیخواد😐

تک تک اجزام شاید انچنان زیبایی نداشته باشه ولی روهم رفته خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه به آرزوهاشون جامه عمل میپوشونن،من حتی نتونستم یه شورت پاش کنم!  همینجور‌ داره کو*ن لخت میچرخه😒🦵🏻😕

من گونه هام که همه فکر میکنن ژل و پروتزه و دندونام که ارتودنسی و لمینت شده خداییه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
1280