2410
2553
   عزیزم عشقتون پایدار  اللهی سالیان سال بهترین زندگی رو در کنار هم بگذرونین

فدات گلم همچنین شما 🌷🥰

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم. زندست ولی خب از هم جدا شدیم

خداروشکر   عزیزم اللهی که هر دوتون هر کجا که هستین 120سال زنده باشین 

نمیدونم شدنیه به هم برسین یانه اما دعا میکنم ان شاالله بزودی به هم دیگه برسین

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
2720
بابام مریضه برا ام ار آی گفتن چند ماه طول میکشه آشنا میخوام کمک کنه نوبتو بیاره جلو

بزارمایه آشناداریم ببینم میتونه کاری کنه البته میگن ازبیرون قبول نمیکنن ام ارآی نوشته باشن فقط دکترهای خودبیمارستان بایدنوشته باشن براشمااونجاست یابیرون نوشتن

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
2714
بزارمایه آشناداریم ببینم میتونه کاری کنه البته میگن ازبیرون قبول نمیکنن ام ارآی نوشته باشن فقط دکتره ...

نمیدونم والا داداشم برده بودش آخه اسمشو نوشتن نوبت دادن ولی برا چند ماه دیگه آخه پدرم وضعش خرابه میخوام وقتش بیاد جلوتر

قربون دستت بهت درخواست دوستی میدم فقط منتظرم نزار شد یا نشد بهم خبر بده یه نفر دیگه هم قول داد اما خبری نشد😢

آفرین جمله قشنگی بود  درستشم همینه  البته شاید چون من عاشق نیستم انقدر راحت میگم ...

عاشق هستم

ولی فهمیدم هیشکی خودم نمیشه

فقط خودمم که خیچوقت خودم تنها نذاشتم و نمیذارم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
هرکدوم اول بریم اون یکی خیلی زود میره پیشش

نگووو ان شاالله سالیان سال در کنار هم یه زندگی عاشقانه رو پشت سر بزارین  

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
نگووو ان شاالله سالیان سال در کنار هم یه زندگی عاشقانه رو پشت سر بزارین    

جفتمون از مردن میترسیم.از اینکه من برم اون بمونه یا زبونم لال او نباشه و من بمونم.واقعا زندگی بدونه هم رو نمیتونیم تصور کنیم.و نمیدونیم در نبود هم چی میگذره به اون یکی

ممنونم

امیدوارم زندگی عاشقانه قسمت همه بشه 

2706