2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانون هیچ یا همه

نه دیگه یه نفر 

حتی اگه خودکشی هم کارساز نباشه کدوم؟

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
صد درصد خودم چون بعد زنده بودنم بازم شانس عاشق شدنو دارم اگه اون زنده بمون اون این شانسو داره پس ترج ...

دمت گرم ان شاالله 120سال هردو زنده باشین

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
2720
نه دیگه یه نفر  حتی اگه خودکشی هم کارساز نباشه کدوم؟

فعلا ک مجردم

پس خودم😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
صد ردصد خودم اگ هم راهی باشه الان سقط شه حتما امتحان میکنم 😶

مطمئنی عشقته ؟دلم براش سوخت   

2714
خودم  چون مرد وفانداره هرچقدم خوب باشه  من کل زندگیم وپولام وطلاهام همه رودادم شوهرم خون ...

عزیزمممم  دلم خواست با تمام قوا شوهرت رو بزنم چرا اخه ؟ای نامرد

خوش بحالش که یه همچین عشقی تو زندگیش داره  ان شاالله 120سال زنده باشین  اما خب ا ...

نه من عاشق اونم .شاید شوهرم اونقدر که من عاشقشم اون نیس.بعدم مهم الان که زنده ام وقتی مردم چرا اون زن نگیره آدم وقتی زنده اس باید زندگی کنه نکه خودشا درگیر مرده ها کنه .

(البته فکر نکنین ما زندگی خیلی رمانتیکی داریما اصلا شوهرم فوق العاده غد مغرور و خودخواهه حتی گاهی میگم اصلا دوستم نداره ولی نمیدونم چرا دوسش دارم )

چرا ینی حتی حاضری پیشش نباشی اما اون به زندگی ادامه بده حتی باعشق جدیدش؟

ببخشید منو ریپلای نکرده بودید. ولی خواستم بگم اره. حاضرم من نباشم اما عشقم خو شبخت و خوشحال باشه. چون انسان بسیار مهربان و بزرگواری هست. حیفه که حالش خوب نباشه.

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
من همیشه از خدا میخوام دیگه هیچوقت داغ عزیزانمو نبینم داغ عزیز خیلی سخته میگم خودم بمیرم عشقمو خانوا ...

الهی 120سال زنده باشین در کنار خانوادتون عزیزم  

2706