2726
من بهش نرسیدم ولی بازم میگم اون زنده بمونه😊

تورا باید زد 

به هم که نرسیدین اگه اون زنده مونه اخرش میره پی عشق جدید 

یعنی حاضر نیستی تو بمونی و واسه زندگیت تلاش کنی؟

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته

اگه من بمونم بایه بچه کوچیک و بدون درامد و خونواده بدی که دارم نابود میشم

اگه اون بمونه میره با عشق قدیمیش ازدواج میکنه چون مجرده هنوز

هیچ کدوم دلم نمیخواد

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
چرا ؟ از کجا انقدر مطمئنی به عشقت وفادار خواهد موند  ممکنه بعد مدتی زن بگیره اون وقت از اون دن ...

البته. حرف به این معنا نیست که یع سریا چهلگزن بدبخت نگذشته زن دوم بغل گرفتن حرف اونایی که هیچ وقت ادم سابق نمیشن من دوستم بنده خدا مرد بخدا مرده دوست دختر داشت چهلمش نرسیده زنه رو اورد خپنه قایمکی همسایه ها دیده بون این مردو باید دار زد ولی حرف مردایی که دیگه بعد زنشون روز خوش نمیبینن من طاقت دیدن زجه هاشونو ندارم واقعا

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2728
 ان شاالله 120سال هردو زنده باشین عزیزدلم خب آدم که میمیره هم باز از عشقش جدا میشه  حت ...

ممنون عزیزم.نه اذیتم نمیکنه اصلا چون واقعا بهم وفاداره حتی اگه نباشم.ترجیح میدم اگه قرار باشه بریم باهموبریم اگرم نه من زودتر برم

همه کسم دخترم❤
بزرگترين آرزوم اينه قبل همسرم بميرم چ.ن طاقت ندارم  خدا اون روز و نياره

اللهی 120سال زنده باشین عزیزدلم   در کنار هم با بهترین اتفاق ها 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

من همیشه دعا میکنم: خدایا اگر عشقم بعد از من خوشبخت میشه پس من اول زودتر بدم. اما اگر عذاب می کشه هر دو با هم بریم. اخه خیلی وابسته هستیم هر دومون. 

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
من شمالی ام😅

عه 🥰😍 عاشقتم پس 😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
شخصصصصصصص خودم بابا ادم يه بحث ميكنه با عشقش همسرش نامزدش به هزار روش سامورايي ميخواد بكشدش اونوقت ...

عزیززززززززم آفرین بهترین کامنتی بود خوندم 

دوس دارم قبل ازعشقم و همه عزیزانم بمیرم ،چون طاقت ندارم اوناچیزیشون بشه‌،من حتی وصیت هم کردم اگه من زودتر مردم شوهرم بخاطر بچم زن بگیره و یه زن باخانواده و مذهبی و باایمان بگیره تابچمواذیت نکنه،چون دوست ندارم بچم با مادربزرگ وپدربزرگ بزرگ بشه،

خودم چون عشقی که نمیاد منو بگیره همون بهتر بمیره 

آفرین همین درسته   

2706