2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قطعا اون. چون من دوس ندارم زندگی کنم بعدم مطمئنم باهرکسم ازدواج کنه بعد من تازه اونموقع قدرمو میدونه و تمام زندگیش حسرت میخوره. خودشیفته نیستم ولی خودمو اونو خوب میشناسم

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2456
آقایون فکر میکنی جان نثارن 

ندومبه شب از شوهرم بپرسم ببینم  چی جواب میده 😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
دوس دارم عشقم بمونه چون بدون اون زندگی برام معنایی نداره

ان شاالله 120سال هردو زنده باشین عزیزدلم

خب آدم که میمیره هم باز از عشقش جدا میشه 

حتی میتونه زندگی عشقشو ببینه که داره چیکار میکنه این اذیت کننده نیست؟

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
چرا ؟ از کجا انقدر مطمئنی به عشقت وفادار خواهد موند  ممکنه بعد مدتی زن بگیره اون وقت از اون دن ...

خب بره بگیره وقتی کخ من نیستم چه فرقی میکنه من قدیما میگفتم خدااول منو بکشه مرگ کسیو نبینم ولی یک سالی که دارم باصوهرم زمدگی میکنم طاقت دیدن شوهرمو بعد مرگ خودم ندارم فکرشو میکنم چی بروزش میاد قلبم درد میگیره برای همین ن میتونم خودم بدون اون ززندگی کنم وقتی فکرشو میکنم نباشه شاید نمیرم ولی مطمینم دیگه خنده اام از ته دل نیست ن شوهرم. بدون من شاید نمیره بعد من ولی حتما پیر میشه و روز خوش نمیبینه ،اصلا نمیتونم انتخاب کنم

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2714
شمالی هستی؟

نه 😂😂😂😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
همیشه به این موضوع فکر میکنم. دوست دارم بین خودم و شوهرم، شوهرم زنده بمونه.شاید اون بتونه بدون من اد ...

چقدر ما خانوما مهربون و دلسوزیم انصافا

ان شاالله هردوتون 120سال زنده باشین در کنار تو دلی نانازتون   

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
ندومبه  گفتی😁

دوست دارم لهجشونو 😂

ولی اگ شوهرم جوابش زنده موندن من نباشه خودم میکشمش امشب 😁

2706